banner851

banner955

YAVUZ: BİRLİKTE ÇOK GÜZELİZ TÜRKİYE’M

Çilimli Belediyesi ve Kızılay tarafından, Muğla’daki yangın bölgesi için toplanan yardımlar, dün akşam saatlerinde yola çıktı.

Çilimli 11.08.2021, 09:28 11.08.2021, 14:39
450
banner986

Türkiye’nin birçok noktasında eş zamanlı olarak başlayan ve uzun uğraşlar sonucu yaklaşık 13-14 gün sonra ancak kontrol altına alınabilen orman yangınlarının yaşandığı bölgelere, vatandaşın yaralarını bir an önce sarabilmek için yardımlar devam ediyor.

Bölge halkına destek olabilmek için Türkiye’nin dört bir yanından afetin yaşandığı noktalara yardım tırları gönderilirken bir yardım da Düzce’nin Çilimli ilçesinden geldi.

 Özellikle yangınların çok büyük tahribata yer verdiği ve yerleşim yerlerini yakıp kül ettiği adreslerden biri olan Muğla’ya gönderilmek üzere Çilimli Belediyesi ve Kızılay iş birliği ile hazırlanan yardım tırı dün akşam saatlerinde yola çıktı.

O anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, yardımların toplanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederken şu ifadelere yer verdi:

“Muğla bölgesindeki yangından etkilenen kardeşlerimiz için Kızılay ve Belediyemizin ortaklaşa hazırladığı yardım tırı yola çıktı. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Birlikte çok güzeliz Türkiye’m. Muğla bölgesindeki yangından etkilenen kardeşlerimiz için Kızılay ve Belediyemizin ortaklaşa hazırladığı yardım tırı yola çıktı. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler”

HABER: Mustafa KİLELİ

Yorumlar (0)
23
açık