banner851

banner955

YAVUZ: ÇOCUKLARIMIZ BURAYI ÇOK SEVECEK

Yaptığı hizmetler ve hayata geçirdiği projelerle adından söz ettiren Muhsin Yavuz başkanlığındaki Çilimli Belediyesi şimdi de çocuklar için harekete geçti. İlçede bulunan bir sokak içinde eğlence ve spor parkurları olan şehrin kapsamlı çocuk sokağına dönüştürülüyor.

Çilimli 02.08.2021, 18:00 03.08.2021, 11:21
1139
banner986

Göreve geldiği günden bu yana birçok farklı projeye imza atan Çilimli Belediye Başkanı, bu kez kollarını çocuklar için sıvadı.

İlçe merkezinde bulunan bir sokağın çocukların eğlenceli ve öğretici zaman geçirebileceği şekilde düzenlenerek Çocuk Sokağı’na dönüştürülmesi için çalışmalara başlandı.

Toplamda 620 metrekarelik alanda devam eden çalışmalarla çocukların hem eğlenip hem öğrenebileceği parkurlar bulunacak. İlçeye kazandırılacak olan bu alan çocukların sosyal ve zihinsel gelişimine de katkı sağlayacak.

YAVUZ: ÇOCUKLARIMIZ BURAYI ÇOK SEVECEK

Devam eden çalışmaların kısa sürede tamamlanacağının müjdesini veren projenin mimarı Başkan Yavuz, “Çocuklarımıza 620 metrekare alana sahip şehrimizin en konsept Çocuk Sokağı’nı inşa ediyoruz... Eğlence parkurlarıyla çocuklarımız bu sokağı çok sevecek” sözleriyle çocuklar düşünülerek hazırlanan projenin ilçeye hayırlı olmasını diledi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (3)
Çook büyük 1 yıl önce
Çoook büyük proje olağanüstü zeka gerektiren büyük bütçeli getirisi çok olacak sosyal sorumluluk anlayışı ile hazırlanmış bölgenin ihtiyaçları çok iyi analiz edilmiş …
söz ettirmek 1 yıl önce
ya ne güldüm ya :D :D :D bir tane kaldırımın yok ilçende :D :D söz ettiriyormuş :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
başkana 1 yıl önce
hani seksek..ne oynardık seksekleri..
23
açık