banner851

banner614

“YEREL DERNEKLER EL ELE” PROJESİ TAMAMLANDI

banner619

Erdemiler Derneği, İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen “Yerel Dernekler El Ele” projesinin kapanış törenini Çilimli Belediyesi Konferans salonunda gerçekleştirdi.

banner846
Çilimli 27.06.2021, 18:00 27.06.2021, 16:10
810
banner844

Çilimli’de faaliyet gösteren, bugüne kadar birçok yerel ve ulusal projeyi başarıyla gerçekleştiren Erdemliler Derneği altıncı ulusal projesi olan “Yerel Dernekler El Ele” projesini başarıyla tamamlayarak kapanış töreni düzenledi.

Törene Çilimli Kaymakamı Onur Şan, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Çilimli Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz YILDIZ, Düzce Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Cengiz ŞAHİN, proje paydaşı İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Müftülüğü temsilcileri, MÜSİAD Düzce Şube Başkan yardımcısı Aziz ÖZ, AK Parti Çilimli ilçe Başkanı Orhan Kansız ve rol model dernek temsilcileri katıldı.

 Törende konuşma yapan Erdemliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı proje koordinatörü Hasan Karadayı, tüm katılımcılara teşekkür ederek, “Salgın hastalık süreci olmasına rağmen çok verimli ve keyifli bir proje gerçekleştirdik. Düzce merkez ve ilçelerindeki STK'ların tanışma, kaynaşma ve birlikte etkinlik yapma becerilerine katkı sunduk. Özellikle rol model derneklerimizin kıymetli başkan ve üyelerine teşekkür eder başarılarının artarak devamını dilerim” dedi.

Çilimli Kaymakamı Onur ŞAN ise STK´ların özellikle salgın sürecinde kıymet ve gerekliliklerinin ortaya çıktığını vefa gruplarının çok büyük işler ifa ettiğini belirtti.

Törende proje ortağı kurum temsilcilerine ve STK başkanlarına katılımlarından dolayı teşekkür plaketleri verildi. Tören akabinde ise Erdemliler Derneği merkezinin bahçesinde katılımcılara sohbet ortamında ikramlarda bulunulurken hatıra fotoğrafı çekilmesiyle toplantıya son verildi.

Yorumlar (1)
şişmansiyasetçi 1 ay önce
Birlikten kuvvet doğar. Tebrik ederim. Halk kaynaşmalı.