banner851

banner614

BAŞKAN KOLOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

Cumhurbaşkanı Danışmanı ve aynı zamanda Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Cumayeri Belediye Başkanı Koloğlu, Cebeci’ye ilçede belediye eliyle yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

banner846
Cumayeri 16.09.2020, 13:59 16.09.2020, 14:06
1316
BAŞKAN KOLOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ
banner844

Cumhurbaşkanı Danışmanı ve Darülaceze Başkanı olan Düzceli Hamza Cebeci, Cumayeri ilçesine bir ziyaret gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Danışmanı Cebeci, Cumayeri temasları kapsamında Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak, MHP Cumayeri İlçe Başkanı Özcan Orhan, AK Parti İlçe Başkanı Necdet Keleş, AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı Özgür Ören de yer aldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, ilçeye yapılan yatırımlar, projeler ve çalışmalar ile ilgili Cebeci’ye bilgi sundu. Cebeci, Cumayeri ilçesindeki çalışmalar ile ilgili Başkan Koloğlu’na teşekkür etti.

Hediye takdiminin ardından ziyaret günü anısına fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu; “Sayın Hamza Cebeci Bey’e belediyemize yapmış olduğu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendine bu vesile ile tekrardan yeni görevinde başarılar temenni ediyorum.” diye konuştu.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Meraklı 11 ay önce
Çok merak ediyorum. C.başkanı danışmanlarına ne danışır. Danışmanlarından aldığı bilgileri ne derece uygular.