banner851

banner614

ÇALIŞMALAR BAŞLADI…

banner619

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, ilçe meydanı için hazırlanan yeni projeyi kamuoyu ile paylaştı. İlçe meydanında bulunan saat kulesinin etrafına, Cumayeri ilçesini simgeleyen Fındık ve Rafting Botu koyularak, çevresinde ise peyzaj düzenlemeleri yapılacak.

banner846
Cumayeri 24.08.2020, 15:10
1155
ÇALIŞMALAR BAŞLADI…
banner844

Cumayeri İlçesinin çehresi değişiyor. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatı ile kent meydanında yeni düzenlemeler yapılıyor. Çalışmalarına başlanan projeye göre, Cumayeri İlçe Meydanında bulunan Saat Kulesi’nin etrafına, ilçenin sembollerinden olan fındık ve rafting botu heykelleri dikilecek. Yine kent meydanında yapılacak peyzaj çalışmaları ile Cumayeri İlçesi yeni görüntüsüne kavuşmuş olacak.

Projenin çalışmalarına başlanırken, çalışmaların kısa süre içinde tamamlanacağı belirtildi.

Konu ile ilgili Cumayeri Belediyesi tarafından yapılan açıklamada,  “İlçemiz Merkezinde bulunan Saat Kulesi ve Çevre düzenleme çalışmalarına başlanıldı. Belediye Başkanımız Mustafa Koloğlu'nun talimatı ile öncelikle Cumayeri Tabelasının yapıldığı kavşak, yeni bir düzenleme yapılarak  İlçemizin girişine yakışır biz noktaya gelecek. 2 metre daha daralacak olan Saat kulesi ve çevresine; İlçemizin simgesi olan Fındık ve Rafting botu koyulup peyzaj ile düzenlenecektir” denildi.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Alperen 12 ay önce
KÖY GİBİ ŞEHRE NE FAYDASI OLACAK Kİ?
İŞ SAHASI AYARLAYIN.
vatandaş 8181 12 ay önce
önce o belediye binasını kaldırın oradan güzelim camii yi öldürdünüz..