banner851

banner955

CUMAYERİ’NDE FIRTINA MESAİSİ

Düzce ve ilçelerinde de etkili olan şiddetli rüzgar bazı evlerin çatılarını uçururken, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve ekipleri dün bütün gün teyakkuz halindeydi. Gece saatlerinde de Cumayeri Belediyesi'nin ışıkları hiç sönmeyerek yardım isteyen vatandaşların çağrısına anında cevap verildi.

Cumayeri 30.11.2021, 16:30 30.11.2021, 15:49
2586
CUMAYERİ’NDE FIRTINA MESAİSİ

Cumayeri ilçesinde de etkili olan şiddetli rüzgar dün ve bugün etkisini sürdürüyor. Rüzgar nedeniyle bazı çatılar zarar görürken, Cumayeri Belediyesi ekipleri tüm olaylara anında müdahale ediyorlar.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu'nun talimatıyla teyakkuza geçen ekipler hem gün boyu hem de gece saatlerinde her çağrıya anında cevap vererek tehlikelere karşı vatandaşların canını ve malını korumak için çalışmalarını sürdürdüler.

Başkan Koloğlu "Meteoroloji Genel Müdürlüğü verileri ile valiliğimizin uyarılarını dikkate alarak ekiplerimizi hazır hale getirdik. Hem dün hem bugün teyakkuz halindeyiz. Ekiplerimiz gece boyunca da durmadı. Vatandaşımıza hizmetin yanı sıra canını ve malını korumak da bizim görevlerimiz arasında. Cumayeri Belediyesi ilçe halkını yalnız bırakmayacak. Herkesin gönlü rahat olsun" dedi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız