banner851

banner614

CUMAYERİ’NDE MESİRE ALANLARI HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun ‘’Mesire Alanları’’ projesi kapsamında başlattığı Millet Bahçesi Mesire Alanı ve Hilal Tepe Mesire alanı projesi çalışmaları hızla devam ediyor. 2022 Temmuz ayına bitirilmesi planlanan projeleri Başkan Koloğlu en ince detayına kadar takip ediyor.

banner619
Cumayeri 08.06.2021, 09:30 09.06.2021, 16:08
1339
CUMAYERİ’NDE MESİRE ALANLARI HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

Bu kapsamda İlçenin girişinde yer alan ‘’Millet Bahçesi Mesire Alanı’’ projesi devam ederken, çevre düzeni çalışmaları ön plana çıkıyor. Mesire alanının sağında ve solunda kalan dere yatakları kötü görüntü ve çevre kirliliği oluşturduğundan Başkan Mustafa Koloğlu bu görüntüyü ortadan kaldırmak için düğmeye bastı.

Bu konuda açıklamada bulunun Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu;

‘’Cumayeri’mizi güzelleştirmeye devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında Çevrik Mahallemiz deki Güz deresi için kullanılacak olan 1600 mm çapındaki Menfez borularımız bugün itibari ile teslim aldık. En kısa zamanda çalışmalara başlayıp ‘’Millet Bahçesi Mesire Alanı’’ çevresindeki dere yataklarına bu menfezlerimizi döşeyerek ve üstünü kapatarak bu kötü görüntüyü ve beraberinde oluşan çevre kirliliğini ortadan kaldırıp yeşil alan olarak ilçemize kazandıracağız.’’dedi

banner844
Yorumlar (0)