banner851

banner955

DSİ’DEN BEDELSİZ İŞ MAKİNESİ ALINDI

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun girişimleri ve MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın destekleri ile DSİ ile yapılan görüşmeler neticesinde Cumayeri Belediyesi envanterine bir iş makinesi kazandırıldı.

Cumayeri 28.07.2020, 16:35
2756
DSİ’DEN BEDELSİZ İŞ MAKİNESİ ALINDI
banner1032

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Koloğlu ve  MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın destekleri ile DSİ ile yapılan görüşmeler neticesinde Cumayeri Belediyesi envanterine bir iş makinesi kazandırıldı.

Dozer teslim töreninde açıklama yapan Başkan Koloğlu; ‘’Değerli Cumayerili hemşehrilerimiz, Cumayeri Belediyesi’nin araç filosunda eksiğimiz olan D-6 model dozeri envanterimize katmış bulunmaktayız. Bize bu iş makinasını DSİ bedelsiz olarak verdi. Başta Düzce Milletvekilimiz Ümit Yılmaz olmak üzere, DSİ temsilcilerine, devlet kademelerine ve bize destek olan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

İlçede hizmetlerin artarak devam edeceğini belirten Başkan Koloğlu “Yol açma, mesire alanları ve diğer çalışmaların yapımında katkı sağlayacak bir iş makinamız var. Bundan sonra hizmetlerimiz artarak devam edecek. Pist için ciddi anlamda bu dozere ihtiyacımız vardı, pist çalışmalarını da bu dozer üzerinden yapacağız”dedi.

Yorumlar (1)
nuri candemir. 2 yıl önce
çilimli şerefiye mahallesinde büyük yangın.haber değeri büyük.
22
açık