banner614

FIRSATÇILARA VE MERDİVEN ALTINA GÖZ YUMULMUYOR

banner619

Cumayeri Belediyesi, ilçede halk sağlığıyla oynanmasına ve fahiş fiyata göz açtırmıyor. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte harekete geçen belediye ekipleri, ilçede ki gıda imalatı ve satışı yapan firmalara yönelik denetimlerini sürdürüyor.

banner846
Cumayeri 01.05.2020, 15:30
1245
FIRSATÇILARA VE MERDİVEN ALTINA GÖZ YUMULMUYOR
banner844

Bu yıl koronavirüs salgının gölgesinde başlayan Ramazan ayı nedeniyle gıda denetimlerini sürdüren Cumayeri Belediyesi ekipleri, halk sağlığını hiçe sayan firmalara göz açtırmıyor.

Cumayeri Belediyesi zabıta ekipleri, ilçe merkezinde gıda üretimi ve gıda satışı yapan firmalara yönelik denetimlerini sürdürüyor. Ekmek fırınları ile marketler başta olmak üzere, ilçedeki gıda üretim tesisleri ve gıda satışı yapan firmaları denetleyen zabıta ekipleri, şu ana kadar her hangi bir olumsuzlukla karşılaşmadı.

Market ve bakkallardaki gıda ürünlerinin son kullanma tarihi yanı sıra ürün gramajları ile işletmelerdeki hijyen koşulları da kontrol eden zabıta ekiplerinin denetimlerinin Ramazan ayı boyunca süreceği bildirildi. 

Raf fiyatı ile kasa fiyatı uygunluğunu da inceleyen ekipler, işletme sahiplerini fahiş fiyat uygulamamaları konusunda uyarılarda bulundular.

Konu ile ilgili Cumayeri Belediyesi tarafından Yapılan açıklamada, "Ekiplerimiz halkımızın sağlıklı, huzurlu ve güvenilir bir şekilde alışverişlerini yapabilmeleri için denetimlerine bundan sonra da belirli programlar dahilinde devam edecek" denildi.

Yorumlar (3)
Hasan 1 yıl önce
A101 ve bim de mi merdiven altı var anlamadım bırı açıklama yapsın bu haberle ılgılı
Hasan 1 yıl önce
Eee haber nerde burda zaten yapılması gereken olay degılmı
Vatandaş 1 yıl önce
Bimde merdiven altının ne işi var bir benzinliklerin marketlerini denetleyin sabaha kadar açık dokuzda heryer kapanıyor 3 liralık kola 8 lira ne iş
25°
parçalı az bulutlu