banner851

banner955

İL İL İLÇE İLÇE ANLATMAYA DEVAM EDİYORLAR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları ile İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma temalı toplantılar devam ediyor. Bu kapsamda Cumayeri İlçesinde gerçekleştirilen toplantı sonrası, MHP heyeti yapımı devam eden ‘’Hilal Tepe Mesire Alanı’’ proje alanını ziyaret ederek, çalışmaları yerinde inceledi.

Cumayeri 05.06.2022, 12:53 05.06.2022, 13:02
2068
İL İL İLÇE İLÇE ANLATMAYA DEVAM EDİYORLAR
banner986

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla, MHP kadroları 2023 seçimleri için sahada tam kadro çalışmalarını sürdürüyor. “İl İl, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” hareketi kapsamında mesaisine Düzce ve İlçelerinde aralıksız devam eden heyet, Cumayeri programının ardından Hilal Tepe Mesire Alanını ziyaret etti.

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyeleri Âdem Yurdagül ve Gökhan Türkeş Öngel, MDK Üyesi Cemil Yavuz Aksu Cumayeri İlçe Başkanı Özcan Orhan ve teşkilat üyelerinden oluşan heyet, yapımı devam eden ‘Hilal Tepe Mesire Alanını ziyaret etti.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun gözde projelerinden biri olan Millet Bahçeleri ve Hilal Tepe Mesire Alanı projesi, hem Cumayeri ’li hem de Düzceli vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor.

TÜRKİYE’DE VE DÜNYA’DA TEK

Konsept olarak Türkiye’de tek olan proje büyük bir özveri ile devam ederken, çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu;

“Seçimden sonra dediğimiz gibi Cumayeri’mize kalıcı eserler bırakmak için çalışacağız demiştik. O günden bu yana Cumayeri için var gücümüzle çalışıyoruz. Birçok alanda çalışmalarımız devam ediyor, bunlardan biride Hilal Tepe Mesire Alanı. Bu projemiz Cumayeri’mize, Düzce’mize hatta Batı Karadeniz bölgesine hitap edecek bir proje.

17 TÜRK DEVLETİNİ TEMSİL EDECEK

100 dönüm üzerine uyguladığımız bu projede ana tema olarak 17 adet hilal olacak. Bunların bir tanesi diğerlerinin 3 katı büyüklüğünde ona Türkiye Cumhuriyeti Devleti adını vereceğiz. Diğer hilallerimize de geriye dönerek bugüne kadar yaşamış Türk devletlerinin ismi verilecek.

Cumayeri’ne kuş bakışı bir yükseklikte olan bu yerimiz de aynı anda 1000 kişi piknik yapıp gezebilecek.

17 adet hilallerimizin dışında yeteri kadar kamelya, oturma bantları, taş oturaklar ile vatandaşlarımıza hitap edecek.

Biz çalışırken heyecanlanıyoruz inşallah bittiğinde güzel olacak. Cumayeri’ni her alanda bir üst seviyeye taşımak için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz’’ dedi.

banner844
Yorumlar (5)
Madur 1 ay önce
Bunlar hangi m h p yi temsil ediyo eski dik duranı mı yoksa kendisini sarayın bekçisi sanan m h p timi temsil ediyolar
HAMİDİYELİ 1 ay önce
son 25 senede 2 büyük kriz oldu,küçük krizleri saymıyorum ,iki büyük krizdede devlet bahçeli vardı??
Ramazan 1 ay önce
Babalarından kendilerine miras kalan çiftlik gibi kullanıyorlar, Orta Asya'dan başka bir millet yaşamıyor ülkede bu il ve ilçede, farklı dil ve lehçeleri kullanan toplumları, aileleri,, insanları yok saymak doğru mudur,
Akpli 1 ay önce
Barajı bile geçemeyeceksiniz !! %2 alırsanız kutlama yapın!!
Cash81 1 ay önce
Baraj korkusundan tek başına seçime gidemiyorsunuz yolcudur abbas
24
açık