banner851

banner955

İNCELEME VE ADRENALİN BİR ARADA!

Düzce’nin doğal güzelliklerini yerinde inceleyen Düzce Valisi Cevdet Atay, bu kez Cumayeri’nin Dokuzdeğirmen Köyü’nde bulunan rafting tesislerini gezdi. Çocukları ile birlikte geldiği tesiste rafting yapmayı ihmal etmeyen Vali Atay’a Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak da eşlik etti.

Cumayeri 11.08.2020, 15:44
1230
İNCELEME VE ADRENALİN BİR ARADA!

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Cumayeri’ne giden Düzce Valisi Cevdet Atay, 13 kilometrelik rafting parkuruyla doğa ve sporseverlerin ilgisini çeken Dokuzdeğirmen Köyü’nde rafting heyecanı yaşadı.

İlk olarak Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak’ı makamında ziyaret eden Vali Atay, daha sonra Cumayeri ilçesi Dokuz Değirmen Köyü’nde bulunan rafting tesislerini gezdi.

Son yıllarda adrenalin tutkunlarının gözde mekanına dönüşmesi nedeniyle Düzce’nin tanıtımında önemli rol oynayan ve normalleşme sürecinde ziyaretçi sayısı giderek artan rafting tesislerinde incelemelerde bulunan Vali Atay, çocukları ile rafting deneyimi yaşadı.

Vali Atay’ın çocukları ve Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak ile birlikte yaşadığı rafting heyecanında kendilerine Rafting İl Temsilcisi Birol Tepe de eşlik etti.     

banner844
Yorumlar (1)
YAVUZ 0881 2 yıl önce
Allah başımızdan eksik etmesin böyle devlet adamları bu milleti uçurur mesela ilk geldiği gibi yaptığı hizmet volvo aracı bence çok mütevazi adam DÜZCE ye hizmet için geldiğini ilk icraatıyla gösterdi aferin ona
24
açık