banner851

banner614

KOLOĞLU: “DENETİMLER SIK SIK DEVAM EDECEK”

banner619

Cumayeri Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçede faaliyet gösteren fırınları denetim gerçekleştirdi. Fırınlarda hijyen kurallarına uyulup uyulmadığına bakılırken ekmekler de tek tek tartılarak gramajları tespit edildi.

banner846
Cumayeri 09.03.2021, 14:15 09.03.2021, 17:17
2215
banner844

Cumayeri Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe halkının hijyenik ve gramajına uygun ekmek yemesi için harekete geçti.

Sabah erken saatlerde fırınlarda denetim gerçekleştiren zabıta ekipleri ekmek gramajlarıyla fırınlarda hem koronavirüs kurallarına hem de hijyen kurallarına uyulup uyulmadığına baktı.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “Zabıta müdürlüğümüz ekiplerine talimat vererek İlçemiz genelinde ekmek ve simit fırınlarına yönelik denetimlerimiz devam ediyor. Zabıta Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz ekmek ve simit gramajlarıyla birlikte hijyen denetimlerini yapıyorlar. Şu ana kadar yaptığımız denetimlerde herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadık.

Denetimlerimizi sık sık yapmaya devam edeceğiz. Burada amacımız fırıncılarımızın hijyenik ortamda ekmeklerini üretmeleri ve halkımızın güvenilir bir şekilde ekmeğini yemesini sağlamaktır” dedi.

Yorumlar (0)