banner851

banner955

KOLOĞLU: GECE-GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Cumayeri Belediyesi yaklaşan kış ayları öncesi asfaltlama çalışmalarına hız verdi. Program dahilinde mahalle mahalle ilerleyen ekipler, çalışmalar tamamlandığında bu yıl için toplam 4 bin 500 metrelik yolu asfaltla buluşturmuş olacak.

Cumayeri 25.11.2021, 17:10 25.11.2021, 19:10
752

Cumayeri’nde bozuk ve asfaltsız yol kalmaması için sahada sürdürülen hummalı çalışmalar yaklaşan kış ayları öncesi ivme kazandı.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun "Daha yaşanabilir Cumayeri" sloganıyla yakından takip ettiği asfaltlama atağı kapsamında ilçenin giriş ve çıkışları ile bağlantı yolları yenilendi.

Ulaşımın rahat sağlanması için başlatılan asfalt çalışmaları aynı zamanda şehir içindeki caddeler ile ara yollarda da devam ediyor.

Son olarak Kuzey Çevre Yolu’nun Şehit Nusret Akar Caddesi kesiminde yarım kalan 320 metrelik alana asfalt serilmeye başlandı. Bin 150 metrelik çevre yolu asfaltının tamamlanmasıyla birlikte ilçe genelinde bu yıl toplamda 4 bin 500 metrelik sıcak asfalt hizmete sunulacak.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu yaptığı açıklamada, "İlçemizde sosyal projelerin yanında en önemli görevimiz olan asfalt çalışmalarını da hızla sürdürüyoruz. Bir yandan Hilal Tepe Mesire Alanı’nda çalışmalarımız devam ederken bir yandan ilçemize ulaşımın rahat sağlanması için asfaltımızı döküyoruz.

Bu yıl içerisinde hedeflediğimiz 4 bin 500 metrelik sıcak asfalt döküm işini tamamlayacağız. Söz verdiğimiz gibi Cumayeri'ni daha yaşanır ve örnek gösterilecek bir ilçe haline getireceğiz. Bunun için ben ve ekip arkadaşlarım gece-gündüz demeden çalışıyor. Öncelikle bize güvenerek yetki veren Cumayeri halkı olmak üzere ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (1)
Tebrikler 1 yıl önce
Sayın başkanı gerçekten kutluyorum gece gündüz çalışıyor
Yeni Sayımız