banner851

banner614

KOLOĞLU: HEDEFİMİZ GÜNDE 2 BİN MASKE

banner619

Cumayeri Belediyesi, vatandaşlara ve resmi kurumlara ücretsiz dağıtılmak üzere, maske üretimine başladı. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, günde 2 bin maske üretimi hedeflediklerini söyledi.

banner846
Cumayeri 15.04.2020, 12:33
3108
KOLOĞLU: HEDEFİMİZ GÜNDE 2 BİN MASKE
banner844

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatları doğrultusunda belediye bünyesinde maske üretimi başladı.

Bilindiği gibi koronavirüsü ile mücadele kapsamında hükümet tarafından maske satışlarının yasaklandığı ve her vatandaşa 10 gün için 5 tane ücretsiz olarak maske dağıtılacağı açıklanmıştı. Cumayeri Belediyesi de ilçede vatandaşlar ve resmi kurumlara ücretsiz dağıtılmak üzere maske imalatına başladı.

Konu ile ilgili Öncü Haber’e bilgi veren Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “İlçemizde ki terzilerle anlaşarak, belediye bünyesinde maske imalatına başladık. Günde 2 bin maske imal etmeyi hedefliyoruz. Maskeler ilçemizde ki tüm vatandaşlara ve resmi kurumlarımıza ücretsiz olarak dağıtılacak. Maskeler, vatandaşlarımıza belediye ekiplerimiz tarafından kapılarında teslim edilecek.” dedi.

Yorumlar (4)
vatandaş 1 yıl önce
Bîz yıkayıp yıkayıp aynısını kullanıyoruz ne yapalım
Vendetta 1 yıl önce
emeği geçen herkese çok teşekkürler
hamza 1 yıl önce
Bunlar tibbi maskeler degil ve soylede birsey maske sadece onlemdir hicbir maske 100/100 koruma saglamaz Temizlige dikkat herzaman temizlik
ALLAH RAZI OLSUN DAĞITAND 1 yıl önce
GÖLYAKA BELEDİYESİ DE DAĞITIYORUZ DİYOR DA KİME DAĞITIYOR BELLİ DEĞİL, BEN ALMADIM, SORDUKLARIM DA ALMAMIŞ, İYİKİ Bİ YERLERDEN GÖNDERİYORLAR YOKSA NASIL DAĞITIYORUZ DİYECEKLER