banner851

banner955

KOLOĞLU: “İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN…”

Sağlık sorunlarını gerekçe göstererek Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Cumayeri İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Özcan Orhan’ın yerine, Mehdi Coşar atandı.

Cumayeri 13.10.2022, 23:13 14.10.2022, 18:20
1401
KOLOĞLU: “İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN…”

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri öncesinde, Cumayeri MHP İlçe Başkanlığı görevinde bayrak değişimi yaşandı. Sağlık sorunlarını gerekçe göstererek ilçe Başkanlığı görevinden istifa eden Özcan Orhan için, bugün Cumayeri ilçesine giden MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, partinin Cumayeri kurmaylarını topladı.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun da katıldığı toplantıda yapılan istişarelerde MHP Cumayeri İlçe Başkanlığı görevine, uzun yıllar partinin yönetiminde bulunan Mehdi Coşar getirildi.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Caboğlu, eski başkan Özcan Orhan’a bu güne kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ederken, yeni atanan ilçe başkanı Mehdi Coşar’a ise başarılar diledi.

Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezine açıklamalarda bulunan MHP’li Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “Yeni ilçe Başkanımız hem ilçemize, hem de partimize hayırlı olsun. Kendisi uzun süredir, partimizin yönetiminde bulunan değerli bir kardeşimiz” açıklamasında bulundu.   

Yorumlar (2)
Serdar 2 ay önce
Kurmaylar önemli
BOĞAZDAN 2 ay önce
nedense mhp lı ilçe başkanlarının sağlığı bozulmaya başladı. il için devam inşAllah