banner851

banner614

KOLOĞLU: KİRA ALMAYACAĞIZ…

Cumayeri Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Başkan Mustafa Koloğlu başkanlığında toplandı. Ekonomik açıdan zor günler geçiren esnafa destek olmak için belediye kiracıları ve pazaryeri esnafından haziran ayında kira alınmamasını öneren Başkan Koloğlu’nun bu önerisi oy birliğiyle kabul edildi.

banner619
Cumayeri 03.06.2021, 15:15 04.06.2021, 19:34
813

Cumayeri Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Başkan Mustafa Koloğlu’nun yönetiminde gerçekleştirildi.

İmar tadilatları ve önergeler ile gerçekleşen oturumda gündemin 4. Maddesinde Kademeli normalleşmeye geçişte esnafımıza destek konusunda Belediye Başkanımız Mustafa Koloğlu söz aldı.

Yeni tip koronavirüs (COVİD-19) salgını nedeniyle neden olduğu ekonomik tahribata değinen Koloğlu, “Değerli Meclis üyesi arkadaşlarım. Gündemin konusu, Belediyemizin kiracıları ve Pazaryeri esnafımızın kira indiriminin görüşülmesi. Tüm dünyayı saran COVİD-19 salgını nedeni ile ilimiz ve ilçemiz de hem ekonomik hem de psikolojik olarak etkilenmiştir.” dedi.

Ekonomik açıdan zor günler geçiren esnafa destek önerisinde bulunan Koloğlu, “Bu nedenle Belediyemizin tüm kiracılarından yasal mevzuatlar çerçevesinde Haziran ayında kira alınmamasını öneriyorum. Biz de Cumayeri Belediyesi olarak esnafımıza ufak da olsa bir desteğimiz olsun.’’ diye konuştu.

Konuşmaların ardından geçilen oylamada Koloğlu’nun önerisi tüm meclis üyelerinin desteğini alarak oybirliği ile kabul edildi.

banner844
Yorumlar (0)