banner851

banner614

KOLOĞLU: KISA SÜREDE TAMAMLAYACAĞIZ

Cumayeri’nde başıboş sokak hayvanlarının tedavi ve bakımlarının yapılarak yerleştirilmelerini sağlanacağı sokak hayvanları bakımevi için ilk kazma vuruldu. Belediyeye ait iş makinaları bölgede saha düzenlemesine başladı. Başkan Mustafa Koloğlu, sokak hayvanlarını yaşanılabilir bir ortam sunulacak olan bakımeviyle ilgili “ İnşallah en kısa zamanda hizmete sunacağız.” açıklamasında bulundu.

Cumayeri 08.01.2022, 13:51
3049
KOLOĞLU: KISA SÜREDE TAMAMLAYACAĞIZ

‘2021 Cumayeri yılı olacak’ sloganıyla geçtiğimiz yıl içinde dev projeleri bir bir başlatan Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, ilçedeki önemli bir eksikliğin giderilmesi için de düğmeye basmıştı.

Koloğlu liderliğinde, ilçe genelindeki başıboş sokak hayvanlarının tedavi ve bakımlarının yapılarak yerleştirilmelerini sağlanacağı sokak hayvanları bakımevi için hazırlanan projede ilk adım atıldı.

Belediyeye ait iş makinaları ‘Sokak Hayvanları Bakım Evi’ projesinin hayata geçirileceği alana giderek saha düzenleme çalışmalarına başladı.

 Konuyla ilgili Başkan Koloğlu, çalışmaların büyük bir titizlikle sürdürüleceğini kaydederek, “Saha düzenleme çalışmamız başladı. İnşallah en kısa zamanda hizmete sunacağız.” açıklamasında bulundu.

Bakımevinin hizmete alınmasıyla yaşanabilecek olası tehlikeli durumların önüne geçilirken sokak hayvanlarının da sağlıklı bir ortama kavuşturulması sağlanacak.  

banner844
Yorumlar (1)
51.proje... 2 hafta önce
sokakta başı boş gezen hayvanları toplayamayan bir belediye barınakmı yapacak :)
0
kapalı