banner851

banner614

KOLOĞLU’NDAN ERKEN BAYRAMLAŞMA

banner619

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Kurban Bayramı öncesi kapalı pazar yerini ziyaret ederek bayram öncesi esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Koloğlu ayrıca, Kurban Bayramı öncesi vatandaşlar ile koronavirüs önlemleri kapsamında bayramlaşmayı da ihmal etmedi.

banner846
Cumayeri 17.07.2021, 10:32 17.07.2021, 18:14
419
banner844

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu bayram öncesi alışveriş yoğunluğu yaşayan kapalı Pazar yerine giderek hem esnafları hem de vatandaşları ziyaret etti.

Özellikle pazarcı esnafının sorunlarını yerinde inceleyen Koloğlu Kurban Bayramı'na sayılı günler kala fırsatı değerlendirerek hem esnafların hem halkın bayramını kutladı.

Pazaryeri esnaflarını tek tek gezen Mustafa Koloğlu yaptığı açıklamada; “Kurban Bayramı öncesinde esnafımızı ziyaret ederek taleplerini dinledik. Ayrıca pandemi süreci ile ilgili tedbirleri elden bırakmamalarını rica ettik. Korona virüs sürecinde çok büyük zorluklar çeken esnafımızın yüzünün gülmesi bizleri de mutlu ediyor. Ama tedbiri elden bırakmamalıyız. Maske kullanımına ve sosyal mesafeye uymaya devam etmeliyiz. Umut ediyoruz ki güzel günler yakındır, tüm hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı şimdiden kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)