banner851

banner861

"OLAY TÖREN ALANINDA DEĞİL MAKAMDA YAŞANDI"

banner619

Düzce'nin Cumayeri ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama gününde MHP İlçe Başkanı Özcan Orhan’ın tepki çeken oturuşuyla ilgili Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak’tan açıklama geldi. Kaymakam Çakmak, olayın tören alanında değil belediye başkanının odasında yaşandığını bildirdi.

banner846
Cumayeri 30.10.2020, 17:32
4491
"OLAY TÖREN ALANINDA DEĞİL MAKAMDA YAŞANDI"
banner844

Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak, konuya ilişkin yaptığı yazılı bilgilendirmede, MHP İlçe Başkanı Özcan Orhan’ın bacak bacak üstüne atma olayının Cumhuriyet Bayramı kutlama töreni sırasında gerçekleşmediğini belirtti.

Kaymakam Çakmak, “Cumhuriyet Bayramı törenimiz sorunsuz bir şekilde icra edilmiştir. Bahsettiğiniz MHP İlçe Başkanı'nın ayak ayak üstüne atma olayı belediye başkanının odasında Cumhuriyet Bayramıyla tamamen alakasız bir durumda vuku bulmuştur. Ama ilçe başkanın amacı saygısızlık değil sadece dalgınlıkla olmuş bir olaydır. Ben Kaymakam olarak Belediye Başkanı'nın odasında vuku bulan bu olayı fark etmedim. Covid- 19 nedeniyle çok fazla kapalı alanda bulunmamak için ortamda bulunanlardan müsaade isteyerek Belediye Başkanının odasından ayrıldım. MHP İlçe Başkanı saygısız bir insan değildir.”

ÖNCÜ HABER MERKEZİ

Yorumlar (2)
Düzceli 7 ay önce
Hep beraber ver coşkuyu.
Yorumcu 7 ay önce
Hep bi birbirini koruma savunma ic gudusu.Biz inkarinda akp nin de bakisini biliyoruz cumhuriuete.Mhp eski mhp degil artik.Akp nin arka bahcesi
15°
kapalı