banner851

banner614

PROF. ŞAMANDAR VE POLAT FİKİRLERİNİ PAYLAŞTI

2020 yılına ‘Bu yıl Cumayeri olacak’ diyerek hızlı bir giriş yapan Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, ilçenin bölgede parlayan dinlenme alanı olacak olan Hilal Tepe Mesire Alanı’nı akademisyenlerle gezerek fikirlerini aldı. Prof. Dr. Ayhan Şamandar ve öğretim üyesi Ahmet Hakan Polat, alanda incelemelerde bulunarak Başkan Koloğlu’ndan projeyle ilgili bilgi aldı.

banner619
Cumayeri 20.05.2021, 19:21 21.05.2021, 14:03
1445

Cumayeri’nin önemli bir ihtiyacını gidererek sadece ilçe halkının değil bölgede yaşayanların  nefes alacağı bir alan oluşturmak üzere harekete geçen Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun liderliğinde  Hilal Tepe Mesire Alanı’nda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.


Projeye katkı sunmak isteyen herkesi dinleyerek yol haritası çizen Başkan Koloğlu bu kez uzmanların görüşüne başvurdu.

Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar ve Düzce Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Ahmet Hakan Polat’la projenin ilerlediği alanda incelemelerde bulunan Koloğlu, proje ve yapımda gelinen nokta ile ilgili akademisyenlere bilgi verdi. Prof. Şamandar ve Polat da incelemelerin ardından Başkan Koloğlu’na fikir ve önerilerini sundu. 

Başkan Koloğlu,  “Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar ve Düzce Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Ahmet Hakan Polat hocalarımız ile ‘’Hilal Tepe Mesire Alanımızda’’ incelemelerde bulunarak fikirlerinden istifade ettik. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum” sözleriyle akademisyenlere katkıları için teşekkür etti.

banner844
Yorumlar (5)
Çalarım 5 ay önce
Dikkat edin hurda malzeme den yapmasın zaten kale de yıkıldı
Ruhi abi döneminde parladı indra gandi aman dikkat aman
Mesut 5 ay önce
Şaman. Dar yakında belediye başkanı rektör adayı vekil adsyı fln olur.
hanzade 5 ay önce
Şamandarın şimendiferi nooldu..Bırak tı mı hızlı tren işlerini acaba:=))
ERDİ 5 ay önce
şamandıraya bi çelik işi fln verin sayın başkan...boşta kaldı..düzce kasrınıda yapamadı..bi kaç iş lazım..saygıdeğer hocamıza
hakan 5 ay önce
Samandağ şimdi de mimar ve şehir plancısı mı oldu.