banner851

banner614

ŞEHİT AİLESİNE ANLAMLI ZİYARET

Düzce Valisi Cevdet Atay, yapımı devam eden Cumayeri İlçe Jandarma Karakolu Hizmet binası inşaatını ve pandemi nedeni ile açılışı ertelenen ilçe Kütüphanesindeki son çalışmaları yerinde inceledi. Vali Atay ilçe temasları sırasında ayrıca, 1992 yılında şehit olan Turgut Duman’ın ailesini ziyaret etti.

banner619
Cumayeri 06.01.2021, 18:07
1786
ŞEHİT AİLESİNE ANLAMLI ZİYARET

Düzce Valisi Cevdet Atay, Cumayeri ilçesini ziyaret etti.  Vali Atay’a ilçe ziyareti sırasında Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak, Düzce İl Jandarma Alay Komutan yardımcısı Yarbay Çağatay Arpaçay, Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen ve Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu eşlik etti.

Ziyareti sırasında ilçe sakinleri ve esnaflar ile de bir araya gelen Vali Atay; özellikle Koronavirüs salgını nedeniyle maske ve sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.  İlçede yapımı devam eden Cumayeri Jandarma Komutanlığı binası ve pandemi nedeniyle açılışı yapılamayan ilçe kütüphanesini de ziyaret eden Vali Atay, eksiklikler hakkında bilgi aldı.

Vali Atay, daha sonra Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde 1992 yılında Şehit olan Turgut Duman’ın ailesine ziyaret gerçekleştirdi. Şehit Turgut Duman’ın aile fertleri ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Atay'a nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür ettiler.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Aa 9 ay önce
İlk fotoğrafta sanki hesap soruluyor gibi.
Bunamayan Düzceli 9 ay önce
Fetö itirafçısı derken Hanginiz Fetöcü değildiniz? Düzce de Fetöcü olmak hatta ön saflarda olmak sizin için prestij meselesiydi. Şimdi kandırıldık diyorsunuz
Siz saf ve hafıza kaybına uğramış olabilirsiniz fakat bizim aklımız yerinde sap ile samanı ayırabiliyoruz.