banner851

banner614

TALİMATI BAŞKAN KOLOĞLU VERDİ

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatıyla, 6 Eylül’de başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi yetki alanındaki okullarda temizlik ve bakım çalışması başlatıldı.

banner619
Cumayeri 28.08.2021, 09:45 28.08.2021, 14:07
325

Yeni tip koronavirüs salgını bulaş riskine karşın yaklaşık 1.5 yıllık aranın ardından 6 Eylül’de tam zamanlı yüz yüze eğitim başlayacak. Velileri okul alışverişi telaşı alırken okullarda salgın tehdidine karşı önlemler alınıp, denetlemeler yapılmaya devam edilirken belediyeler eliyle de okul bahçeleri ve çevresi yeni eğitim öğretim yılına hazırlanıyor.

Bu kapsamda Başkan Mustafa Koloğlu’nun talimatıyla Cumayeri Belediyesi de yetki alanındaki okullarda Okulların Çevre Düzeni ve Bakımı Projesi başlattı. İlçedeki okullara giden ekipler büyük bir özen göstererek çevre temizliğine başladı.

Konuyla ilgili Başkan Koloğlu, “Okullarımız açılıyor. Belediye olarak "Okulların Çevre Düzeni ve Bakımı" projesi kapsamında, İlçemizdeki okulların çevre temizliğini ve bakımını yaparak yeni eğitim ve öğretim dönemine hazırlıyoruz.” açıklaması yaptı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (1)
Ne Güzel 4 hafta önce
Darısı tüm okulların başına