banner851

banner614

TARIM BAKANLIĞI VE AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

‘Bu yıl Cumayeri yılı olacak’ diyerek 2021’e hızlı bir giriş yaparak projelerde mesafe kat etmek isteyen Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Ankara’daki temaslarını sürdürüyor. Başkan Yardımcısı Ahmet Akdeniz ile başkente giden Koloğlu, Tarım ve Orman Bakanlığı Su Yönetimi Genel Müdürü Bilal Dikmen ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir ile görüşmeler gerçekleştirdi.

banner619
Cumayeri 23.04.2021, 10:44 24.04.2021, 16:25
433

2021 yılına ‘Bu yıl Cumayeri yılı olacak’ mottosuyla hızlı bir başlangıç yapan Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, ilçe genelinde devam eden yatırımlarla ilgili Ankara’daki temaslarını sürdürüyor.

Hilaltepe Millet Bahçesi ve Mesire Alanı, Hidroelektrik Santrali (HES), Güneş Enerjisi Santrali (GES) ve motosiklet sporları pistinde yıl içerisinde gelişme kaydedilmesi hedeflenirken Başkan Koloğlu, Ahmet Akdeniz ile birlikte bir kez daha başkentin yolunu tuttu.

Tarım ve Orman Bakanlığı’na giden Koloğlu ve Akdeniz, Su Yönetimi Genel Müdürü Bilal Dikmen ile görüştü. Yapılan toplantıda ilçede uygulanacak projeler kapsamında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ardından AK Parti Genel Merkezi’ne giden Başkan Koloğlu, burada AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’e yeni görevi için hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Buradaki görüşmede de Cumayeri’nde yürütülecek çalışmalar masaya yatırılarak istişarelerde bulunuldu. Başkan Keşir, Koloğlu ve Akdeniz’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (0)