banner851

banner614

TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYORLAR

Cumayeri Belediyesi tarafından, sel felaketinin vurduğu Kastamonu'nun Bozkurt ilçesine gönderilen İtfaiye ekipleri çamurdan arındırılan sokaklarda, temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

banner619
Cumayeri 26.08.2021, 18:00 26.08.2021, 16:22
903

Kastamonu’ya bağlı Bozkurt ilçesinde 11 Ağustos'ta şiddetli yağışın ardından Ezine Çayı'nın taşması sonucu can kayıplarının yanı sıra iş yerleri ve çok sayıda ev, su ve balçık altında kaldı, bazı binalar ise yıkıldı.

Cumayeri Belediyesi tarafından bölgeye gönderilen ekipler, ilçeyi eski haline getirmek için canla başla çalışıyor.  Cumayeri Belediyesi İtfaiye ekipleri, ilçenin tamamen çamurdan arındırılan bazı sokaklarda yıkama çalışmalarına devam ediyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Kastamonu Bozkurt'da yaşanan sel sonrası, hayatı normalleştirme kapsamında; bir İtfaiye aracımız ve iki personelimiz canla ve başla çalışmalarını sürdürüyor.  Personelimize kolaylıklar diliyor bu vesile ile Bozkurtlu vatandaşlarımıza tekrardan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)