banner851

banner614

TÜM EKİPLER SAHAYA İNDİ…

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, ilçe merkezinde temizlik seferberliği başlattı. Cumayeri Belediyesinin tüm birimleri, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için sahaya indi. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, çalışmaları yakından takip etti.

banner619
Cumayeri 09.06.2021, 13:30 09.06.2021, 16:06
599

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatıyla hafta başında ilçe merkezinin tamamında başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Cumayeri Belediyesinin tüm birimlerinin katıldığı çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “Tüm Belediye birimlerimiz Cumayeri’ni daha yaşanabilir bir şehir yapmak için mücadelesine aralıksız devam etmekte” diye konuştu.

İlçe halkına daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmaların aralıksız devam edeceğini kaydeden Başkan Koloğlu, yürütülen çalışmalar ile ilgili de şu bilgilere yer verdi:

“Temizlik İşleri Birimimiz tarafından; Sokaklarımızda ve caddelerimizde yıkama çalışmaları, moloz temizliği, mıntıka temizliği planlı bir şekilde devam ediyor. Park ve Bahçeler Birimi tarafından; Atatürk Bulvarındaki ve Fevzi Çakmak caddesindeki ağaçlara dip budaması gerçekleştirildi. Orta refüj, Saat Kulesi çevresi, Parklar ve Kent meydanınca ot biçme çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri Birimimiz tarafından; Yol ve Kaldırım onarım çalışmalarımız devam ediyor.”

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)