banner851

banner955

VALİ ATAY ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen ile birlikte ilçede önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan Cumayeri-Çaybükü Köyü bağlantı yolunun asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Cumayeri 28.10.2021, 16:50
2348
VALİ ATAY ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Cumayeri ilçesiyle Çaybükü Köyü arasındaki bağlantı yolunun asfaltlama çalışmalarına bugün itibariyle başlandı.

İlçedeki önemli bir ulaşım problemine çözüm olacak yoldaki asfaltlama çalışmaları Düzce Valisi Cevdet Atay, Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen’in katılımıyla başladı.

Vali Atay, Genel Sekreter Şen’den yolda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alarak sahadaki ekiplere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Koloğlu: Önemli bir problem ortadan kalkıyor

Cumayeri Belediye Başkanı Koloğlu da yolun ilçe açısından önemine değinerek, “İnşallah en kısa sürede bitirerek İlçemiz adına önemli bir ulaşım problemini ortadan kaldırıyoruz. Bu vesile ile tekrardan Sn. Valimiz Cevdet Atay’a İlçe Kaymakamımız Haluk Çakmak’a İl Genel Sekreterimiz Mehmet Hayri Şen’e ve tüm emeği geçenlere, şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum.” dedi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (1)
Caybukulu 1 yıl önce
Emeği geçen herkesten Allah razı olsun
Çok sıkıntılı bir yoldu.