banner851

banner955

VALİ DAĞLI VEDA TURLARINDA

Düzce Valiliği görevinde iken Samsun Valiliği görevine atanan Dr. Zülkif Dağlı, Cumayeri ilçesine veda ziyareti gerçekleştirdi.

Cumayeri 13.06.2020, 17:00 14.06.2020, 12:16
1486
VALİ DAĞLI VEDA TURLARINDA
banner1032

Geçtiğimiz günlerde resmi gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Düzce Valiliği görevinden Samsun Valiliği görevine atanan Dr. Zülkif Dağlı, kurumlara yönelik veda ziyaretlerine devam ediyor. Vali Dağlı bu kapsamda Cumayeri'ne veda ziyareti gerçekleştirdi.

Veda ziyaretinde Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak ve Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu'nu ziyaret eden Vali Dağlı, sel felaketi süresince uzun bir çalışma gerçekleştirdiklerini ve yeni çalışmalarında ilçe protokolüne başarılar dilediğini belirtti.

Merkez ve ilçelerde uyumlu çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Vali Dağlı, başarılı çalışmaların bundan sonra da devam edeceğini vurguladı

İlçe protokolü de ziyaretten duydukları memnuniyeti getirerek, Düzce'de büyük emekleri olan Vali Dağlı'ya yeni görev yerinde başarılar diledi.

banner844
Yorumlar (2)
Nafiz 2 yıl önce
Bunun kadarda boş vali gelmemişti düzceye işi gücü siyaset yapmak
Düzceli 2 yıl önce
Geldiği gibi gitti yaptıüı tek hizmet 0-6 yaş için birçok kuran kursu açmak ve bir kaç cami ve imamhatip açmanın dışında çivi çakmadı ha unutmadan görevdeyken hac+umre yapan tek vali olarak tarihede geçti
18
parçalı bulutlu