banner851

banner955

“YIKIM İŞLEMLERİ İLÇE GENELİNDE DEVAM EDECEK”

Cumayeri Belediyesi, çeşitli nedenlerle terk edilen ve metruk hale gelen binaların yıkılması için harekete geçti. Asayiş konusunda da ilçe halkına rahatsızlık veren binaların ikisinin yıkımı tamamlandı. İlçede tespit edilecek binalar yer sahiplerinin de izni alarak yıkılacak.

Cumayeri 17.09.2021, 11:45 17.09.2021, 11:21
904
“YIKIM İŞLEMLERİ İLÇE GENELİNDE DEVAM EDECEK”

Cumayeri ilçesinde metruk hale gelen ve bağımlıların yasaklı madde kullanmak için kullandığı binaların yıkımı için çalışma başlatıldı. Vatandaşların şikayetlerini değerlendiren Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, metruk binaların yer sahipleriyle görüşerek ortak yıkım kararı aldı.

Bu çerçevede Çevrik Mahallesi'nde bulunan iki bina yıkılarak kaldırıldı.  Ko Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, "Metruk yapılar terk edilmiş olması nedeniyle yasaklı madde kullanımı gibi suçların odağı haline geliyor. Bu tip yapılar, yapı sahibi ve çevresinde yaşayan vatandaşlar açısından tehlike arz ediyor. Bu durum vatandaşların şikâyetlerine neden olmaktaydı. Vatandaşların güvenliği için bizler de gerekli prosedürü tamamladıktan sonra binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bu süreç İlçemiz genelinde devam edecektir" dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
CumayerLee 1 yıl önce
Bu yasaklı madde kullanımı varda madem bunun üzerine gidin.. bina yıkmak nedir... Millet kahvede kapıt oynuyr diye kahvelerimi kapatacaksınız... 50+1 ne oldu 3,5senede 25 tanesi bitti mi ?
Yeni Sayımız