Düzcespor, Kozan Belediyepor karşısında ilk 15 dakika tutuk oynarken ilk önce dengeyi daha sonra da üstünlüğü ele aldı. 41.dakikada çok iyi organize atak geliştirirken Ömer Faruk ile golü bulup 1-0 öne geçti. İlk yarıda bu sonuçla bitti.

Düzcespor ikinci yarıya yine topun kendisinde kalmasını sağlayarak oynamaya başladı. 56. dakikada Düzcespor gole çok yaklaştı fakat sağ taraftan Ömer Faruk’un ortasına son anda rakip savunma oyuncusu kademeye girerek topu uzaklaştırdı. 59. dakikada Kozanspor kullandığı serbest vuruştan yararlanamadı. 65. Dakikada Furkan Safi girdi Nevzat oyundan çıktı. 77. dakikada oyuna Malik girerken oyundan Ömer Faruk alındı.

80. dakikada Düzcespor yüzde yüz golü kaçırınca 2. golden olduk. 82. dakikada oyundan Yusuf çıktı onun yerine oyuna Barış girdi. Bu dakikalardan sonra Düzcespor oyunun temposunu düşürürken Kozan Belediyespor’un şuursuz ataklarının başlamasına rağmen Düzcespor rakibe pozisyon vermedi. Maçın hakemi 5 dakika uzatmasına rağmen her iki takımda gol sesi çıkmayınca müsabakayı Düzcespor 1-0 kazanmayı bildi. Bu sonuçla Düzcespor oynadığı 2. maçı da kazanıp puanını 6’ya yükseltti. Düzcespor, önümüzdeki hafta grubun güçlü takımlarından Adıyamanspor ile karşı karşıya gelecek.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr