Düzce’de 28 Haziran’ı 29 Haziran’a bağlayan gece şiddetli yağmurlarla taşan dereler, önüne çıkan köprü ve yolları beraberinde götürmüştü. Selin ortaya çıkardığı ağır tahribatın giderilmesi için Düzce Belediyesi, İl Özel İdaresi ve AFAD başta olmak üzere devletin tüm kurumları dört bir koldan çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte yaşanan sel felaketinden en fazla etkilenen bölgelerden olan Beyköy Beldesi’ne bağlı Uğur Köyü’nde, yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Keşir, devletin tüm imkanları ile selden zarar gören vatandaşların yanında olduğunu söyledi.

İncelemelerinin ardından, Uğur Köyü sakinleri ile bir araya gelen Keşir “Merkeze bağlı Uğur Köyü’nde hemşehrilerimizleyiz.  Selin özellikle yollara verdiği zarar çok büyük. İzler afetin boyutunu anlatmaya yetiyor. Hemşehrilerimize tekrar büyük geçmiş olsun. Can kaybı yaşamamız tek tesellimiz” diye konuştu.