Kaynaşlı Belediyespor ve Çilimli Belediyespor aldıkları 12 puan ile bir ve ikinci sıraya yerleşirken geriden gelen takımlardan Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı takımı, Cumayeri Belediyespor, Aydınpınarspor takımları 7 puandalar. 6 puanlı 4 takım var. Bu takımlar Düzce Belediyespor, Yığılcaspor, Gölyakaspor, Elmacıkspor, 5 puanlı Aziziyespor 10. sırada yer alırken 11. sırada 4 puanlı Sivrikaya Sinerjispor var. 1 puanlı Bahçeköyspor ve Karaca Çobanspor 12 ve 13. sırada yer alırken son sırada Özsüt Avlayan takımının henüz puanı yok.

Düzce Süper Amatör’e bakıldığında Kaynaşlı Belediyespor ve Çilimli Belediyespor şampiyonluğun en büyük adaylarından bu iki takım sezon sonuna kadar şampiyonluğun en büyük adaylarından iki takım olarak gösteriliyor.

İlk dört haftaya bakıldığında Kaynaşlı Belediyespor’un bir adım önde olduğu spor otoriteleri tarafından açıklandı. Spor otoriteleri tarafından Düzce Süper Amatör’ün 3 gruba ayrılacağı söylenirken, şampiyonluk mücadelesi Kaynaşlı Belediyespor ve Çilimli Belediyespor arasında geçeceğini, orta sıralarda ise Sis Yalıtım Kuzey Yıldızı, Cumayeri Belediyespor, Gölayakaspor, Düzce Belediyespor, Yığılcaspor, Elmacıkspor, Aydınpınarspor ve Sivrikaya Sinerjispor takımlarının olacağını, düşmeme mücadelesi verecek takımların ise Aziziyespor, Bahçeköyspor, Karaca Çobanspor ve Özsüt Avlayan takımlarından üç takımın küme düşeceğini ifade ettiler.