banner851

banner955

1 MİLYON 200 BİN TL’YE HASAN IŞIK ALDI

Düzce Belediyesi, merkezde bulunan mülkiyeti kuruma ait Kadınlar Lokali’ni düzenlediği ihale ile 1 Milyon 200 Bin TL bedelle sattı.

Düzce 09.09.2020, 12:36
4391
1 MİLYON 200 BİN TL’YE HASAN IŞIK ALDI

Düzce Belediyesi katlı otopark kiralamasından sonra bu kez satış ihalesiyle kasasına önemli bir gelir sokmayı planlıyor.

2013 yılında eski Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram döneminde açılan Düzce Belediyesi Kadınlar Lokali’nin satışı için dün Düzce Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda ihale düzenlendi. Birçok firma ve şahsın dosya sunduğu ihaleyi, iş insanı Hasan Işık KDV dahil 1 Milyon 200 Bin TL teklif vererek kazandı. İhaleyi alan Işık’ın Kadınlar Lokali’nin altında işyeri bulunuyor.

Belediye kaynaklarından edinilen bilgilere göre, ihalenin henüz onaylanmadığı ve ihale şartnamesine göre 10 günlük kanuni sürenin beklendiği öğrenildi.

Eski Başkan İsmail Bayram’ın sosyal projesiydi…

2013 yılında açılan Düzce Belediyesi Kadınlar Lokali, eski Belediye Başkanı İsmail Bayram’ın seçim sürecinde kadınlara yönelik seçim vaatleri arasında bulunuyordu.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Adam 2 yıl önce
İhaleyi alan da satanda ak peli yeyin beyler aksırıcaya tıksırıncaya kadar yeyin elbet bir gün yenenleri kusacaksınız az kaldı
Düzceli 2 yıl önce
Nereye kadar satacaksın özlü sat bakalım yapmıyorsun yıkma bari.
13
açık