banner851

banner955

1100 METREKARE BETON KULLANILDI

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin ihtiyaç duyulan noktalarında gerçekleştirdiği beton yol ve kaldırım yapım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, şu ana kadar 1100 metrekare beton kullanırken, çeşitli noktalarda çalışmayı devam ettirecek.

Düzce 01.03.2021, 16:45
2110
1100 METREKARE BETON KULLANILDI

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Körpeşler ve Kiremitocağı mahallelerinde baskı beton kaldırım çalışması gerçekleştiriliyor.

Farklı noktalarda kaldırım, yol ve asfalt çalışmalarına devam eden Müdürlük ekipleri, çalışmaları hızlandırabilmek için baskı beton kaldırım uygulamasını devreye aldı. Kaldırım zeminine dökülen beton kalıplar vasıtasıyla kaldırımlar şekillendirilirken, yapılan uygulama ile kaldırımlar yeni bir görünüme kavuştu.

Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren ekipler, Körpeşler ve Kiremitocağı mahallelerinde toplam bin 100 metrekare baskı beton çalışması gerçekleştirirken, daha güzel ve yaşanılabilir bir kent için şehrin dört bir yanında baskı beton çalışmaların yanı sıra rutin işlemlerini de sürdürmeye devam ediyor.

Yorumlar (8)
vatandaş 2 yıl önce
türkiyede en ilkel belediyecilik düzcede yapılıyor.yazık.
ilkel kaldırım. taş devri 2 yıl önce
vatandaş
Halk. 2 yıl önce
Sizi Allaha havale ediyom.Lan yagmur suyunun toprakla bulusmasi lazim..Bu kadar cahillikle tez zamanda gidersiniz inşAllah...Allah sizi cehennemine alsin..paket taş döseyin cahil herifler..
Fen isleri Mudurune.. 2 yıl önce
Parke tasi istiyoruz biz.Zaten yağis ymtopraga ulasmiyor.Fen isleri Mud.Kafayi kullansana .bu yagmur sularinin toprakla bulasmasi lazim..Torpillimisin sende..
baran 2 yıl önce
eskiden daha guzeldi heryer
Hüseyin 2 yıl önce
Düzce kadar kaldırımsız bir sehir daha görmedim. Adamlar kalfirim icin yer ayirmis otlar bitmiş kimse kenardan yürüyemiyor. Köy havasında devam ediyoruz. Sadece kaldırın değil bir çevre duzenlemeside yapılmıyor. Plânlı imar diye bişey yok. Heryer imara açık masAllah
Şampiyon 2 yıl önce
Beyciler kaçıncı sırada acaba diye düşünüyorum kesin enson dur. Nasıl olsa en çok oy Beyciler den çıkıyor ya garanti garanti ..........................................
Osman 2 yıl önce
Ah ah Keleş abimiz olsaydı bu ne derdi böyle olmaz derdi yapardı mermer kaldırım...
Yeni Sayımız