banner851

banner955

130 BİN TON ASFALT SERİLECEK

Düzce Belediyesi ekipleri ilk etapta 130 bin ton asfalt ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklara serilecek.

Düzce 31.05.2022, 09:00 31.05.2022, 11:34
1517
130 BİN TON ASFALT SERİLECEK

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şehir genelinde başlattığı üst yapı çalışmalarında deforme olan yollarda bakım ve onarım çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, tüm yollarda asfalt, yama ve onarım çalışmalarını sürdürürken, ihtiyaç duyulan yollarda ise sıcak asfalt çalışmalarını başlattı. Tüm kentin yollarındaki bozuk satıhları belirleyen ekipler, plan ve program dahilinde sıcak asfalt çalışmalarını hızlandırdı. Ekipler, özellikle yoğun araç geçişinin olduğu caddelere ağırlık verdi.

Aziziye ve Çakırlar mahallelerinden başlayan ekipler yollardaki çukurları ve bozulan satıhları iyileştirmeye başladı. Yapılan çalışma ile sürücülerin trafik konforu sağlanarak bozuk satıhlardan dolayı zor anlar yaşaması önlenecek. Yaz sezonu boyunca 130 bin ton asfalt serecek olan ekipler, ihtiyaç halinde kapasiteyi artıracak.

Yorumlar (10)
Ben 7 ay önce
Bahçeşehir bağlantı yoluna yama dan daha fazlası gerekli. Araçlar yarıklardan, çukurlardan kaçayım derken zor anlar yaşıyorlar. Komple asfalt yapılmalı.
Ke.al 7 ay önce
Hamidiye muhalle aralarında beton kaldirimi benim bildiğim parke olur orası belediyeye ait şehir sayılir gitsinler baska yerlere biraz görgü görsunler
Osman bey 7 ay önce
Koçyazı mahallesi facia Burak sitesi arkası toz duman
şehir 7 ay önce
şehir merkezınde düzgün yol varmı ki
Bedir 7 ay önce
Bu yapılan yamalar mühendislik harikası, çukuru doldurup üstünde silindir gezdirip yolu düzelttik diyorlar.duzceden Gümüşova doğru gidin ve mühendislik harikası yamaları görün ,;)
Esnaf 7 ay önce
DÜZCE komple asfalt istiyor (belediye uyuma.)
Zühtü 7 ay önce
Bu mu yani yama asfalt.Bir kış sezonunu çıkaramaz hemen bozulur daha da beter olur.Habere gel.
esnaf 7 ay önce
CENGİZ TOPEL SOKAĞA NEZAMAN MÜDAHALE EDECEKSİNİZ ??? KIŞIN ÇAMURDAN YAZIN TOZDAN İNSAN GİRMİYORR. EN İŞLEK CADDELERDEN BİRİ OLAN GAZİANTEP CADDESİNİN BİR KOLU OLMASI GELENLERİ HAYRETE DÜŞÜRÜYOR. MERKEZİN GÖBEĞİNDE ASFALT YOK BÖYLE BİRŞEY VARMIYA
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız