banner851

banner614

15 KİŞİLİK EKİP SAHADA

banner619

Düzce’de belediyeler eliyle yaz aylarına hazırlık başladı. Düzce Belediyesi, yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmalarını şehrin dört bir tarafında sürdürüyor.

banner846
Düzce 30.04.2020, 16:30 30.04.2020, 16:03
776
15 KİŞİLİK EKİP SAHADA
banner844

Bahar aylarının kendisini hissettirmesi ile artış gösteren çim ve yabani otların temizliği için Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına başladı.

Konuya ilişkin belediyeden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Park, bahçe ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra okul bahçelerinde, bulvar ve caddelerdeki refüjlerde çim biçme çalışmaları gerçekleştiren ekipler, yabani ot temizliğiyle, çiçek ve ağaçların daha kolay büyümesini sağlarken, ekilen çiçekler ile sokaklar daha estetik bir görünüme de kavuşturuluyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalarda, gerek halkın sağlığı, gerekse çevre düzenlemesi ön planda tutuluyor.

Ekipler, Bahçeşehir bölgesinde bulunan yeşil alanların bakım ve temizlik çalışmalarına devam ediyor. Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde kurulan 15 kişilik temizlik ve bakım ekibi Bahçeşehir bölgesinde bulunan yeşil alanlarda çalışmalarını sürdürüyor. Ortak kullanım alanlarında yapılan çim biçme ve temizlik çalışmaları sayesinde yeşil alanların bakımlı ve düzenli şekilde korunması sağlanıyor.”

Yorumlar (1)
Mercan Ertan 1 yıl önce
Inönü parkına en azından lala çiçek falan yeşertseniz insana depremden çıkmış havası oluşturuyor.
16°
parçalı az bulutlu