banner851

banner955

15 TEMMUZ’DA SOKAKLARI BOŞ BIRAKMADILAR

Düzce Motosiklet Kulubü, 15 Temmuz Demokrasi ve Mili Birlik Günü’nün anlam ve önemine dikkat çekmek için toplu halde sürüş gerçekleştirdiler.

Düzce 16.07.2020, 15:00 16.07.2020, 16:06
899
15 TEMMUZ’DA SOKAKLARI BOŞ BIRAKMADILAR

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından 4 yıl geçti. Etkisi hala unutulamayan darbe girişimine karşı Türk Milletinin büyük zaferi, Türkiye genelinde program düzenlendi.

Düzce’de yapılan etkinliklere Düzce Motosiklet Kulübü de katıldı. Etkinliklerde motosiklet tutkunu 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel Düzce’nin ilçelerinin ardından Düzce Merkez’de de sürüş gerçekleştirdiler.

Düzce Riders Kulübü başkanı Cihan Bedrik  “Biz Düzce’de “Düzce Riders” isimli Motosiklet Kulübüyüz. 15 Temmuz’u ve o kötü geceye anmak için grup olarak toplandık. Bir kortej sürüşü düzenledik. Grubumuz bayağı kalabalık. Böyle bir etkinlik düzenledik.  Bugüne özel 15 Temmuz korteji oluşturduk. Tabi farklı etkinliklerimizde oluyor. Kamp etkinliklerimiz, toplu sürüş etkinlikleri gibi. Artı olarak daha büyük bir grubumuzda var. Avamot adlı daha büyük bir grubumuz da mevcut. Türkiye çapında bir gruptur. Türkiye’den çeşitli motorcular belli bir noktada toplanıyoruz ve yeni insanlarla tanışıyoruz. Beraber etkinlikler düzenliyoruz. İnsanların motorculara bakış açısını değiştirmeye çalışıyoruz.  Bugün 15 Temmuz’a özel Şehitlerimizi anmak için bir kortej düzenledik. Kötü zamanları atlattığımız bir günü anmak için buradayız. Toplandık, hepimiz bugün için buradayız” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (3)
Duke390 2 yıl önce
Emeği geçen herkese teşekkürler.. ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN
>>@duzceriders
Serkan öztürk(admin) 2 yıl önce
Tüm motorseverleri bekleriz
Destekleriniz için teşekkürler.
İnstagram sayfamız: @duzceriders
SARI MT07 2 yıl önce
O kara geceyi biz motorcular olarak Bi nebze olsun hatırlatmak dosta güven düşmana korku için kortejimizi oluşturduk. Emeğine geçen herkese teşekkürler. ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN
26
açık