banner851

banner614

18 BİN 217 VATANDAŞIN İHTİYACI KARŞILANDI

banner619

Koronavirüs salgını sonrası 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların mağdur olmaması için oluşturulan “Vefa Sosyal Destek Grupları” Düzce’de çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Vatandaşların tüm ihtiyaçlarına yetişmeye çalışan gruplar bugün itibariyle Düzce genelinde toplam 18 bin 217 vatandaşa ulaşarak ihtiyaçlarını karşıladı.

banner846
Düzce 13.05.2020, 15:45
625
18 BİN 217 VATANDAŞIN İHTİYACI KARŞILANDI
banner844

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı koordinesinde çalışmalarına devam eden “Vefa Sosyal Destek Grupları” 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.

Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada bugün itibariyle 18 bin 217 vatandaşa ulaşılarak maaş teslimi, alış-veriş talepleri, gıda yardımı ve hijyen paketi dağıtımı yapıldığı belirtildi.

“Evlerimizden dışarı çıkmayalım”

Düzce Valiliği yaptığı açıklamada havaların ısınmasının ardından alınan tedbirlere karşılık vatandaşların rehavete kapılmaması konusunda uyarılarda bulunarak şunları aktardı: “Koronaviüs ile mücadele çerçevesinde devletimizin almış olduğu kararları ve tedbirleri eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmek için tüm kurumlarımız, bütün imkânları ile vatandaşlarımızın yanında ve hizmetindedir. Havaların ısınması ile rehavete kapılmayalım, hem kendi sağlığımız hem de sevdiklerimizin sağlığı için alınan kararlara uyalım ve gerekmedikçe evlerimizden dışarı çıkmayalım”

Yorumlar (1)
. 1 yıl önce
görevlinin maskesi burnunun altında
21°
parçalı bulutlu