banner851

banner614

2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Aziziye Mahallesinde bulunan Pazaryerinde Koronavirüs salgınına karşı maske ve sosyal mesafe denetimi yapan polis ekipleri ile tüm uyarılara rağmen maske takmayan 2 vatandaş arasında tartışma çıktı. Tüm uyarılara rağmen maske takmamakta ısrar eden 2 kişi, polis ekiplerine saldırmak istedi.

banner619
Düzce 30.10.2020, 09:54 30.10.2020, 14:07
3571

Olay dün akşam saatlerinde Aziziye Mahallesi’nde bulunan Pazaryerinde meydana geldi. Vatandaşların Pazaryerinde, Yeni Tip Kovid – 19 kurallarına uymadıkları yönünde ihbar alan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, Pazaryerinde maske ve sosyal mesafe kuralı denetimi yaptı.

Yapılan denetimler sırasında, pazaryerinde maskesiz dolaşan iki kişi polis ekipleri tarafından uyarılmak istendi. Tüm uyarılara rağmen maskelerini takmamakta ısrar eden iki kişi ile polis ekipleri arasında tartışma yaşandı. Çıkan tartışmada, maske takmaları konusunda kendilerini uyaran polis ekiplerine saldırmak isteyen iki kişiye polis ekipleri müdahale etti. Gözaltına alınan 2 kişi, işlemleri için Şehit Osman Çatana Polis Merkezi’ne götürüldü. 2 zanlıya maske takmadıkları gerekçesi ile toplamda bin 800 TL idari para cezası kesilirken, haklarında da “Görevli Polis Ekiplerine Mukavemet” suçundan işlem başlatıldı.

Haber: Savaş ARI 

banner844
Yorumlar (9)
Admin 12 ay önce
Yalan haber bir kere akşam değil sabah oldu mevzu başkaydi maske değil yazık yazık
81 12 ay önce
As taksideki iddaa bayisine gidin adamların uöruna değil hikayeden bant çekmiş maske yok
tuğçe 12 ay önce
Bu pazar yerini burdan kaldırmalılar artık rahatsız oluyoruz alan dar heryere kapılarımızın önüne yollar araç parkları çocucklarımızı dışarı çıkaramıyoruz gürültü birde bu bloklar çatlak bi ufak sarsıntı olsa yıkılacak ilgililerin ve öncü tv nin bu konuyla ilgilenmesi lazım artık.
Ramazan 12 ay önce
Düzce ilinin her yerinde vatandaşlar maske konusunu dikkate almıyorlar. Yaptırımlar hafif geliyor herhalde...
Mustafa özcan 12 ay önce
Emniyet gerekeni yapmış, sadece uyarma değil, sivil denetim ve ağır yaptırım gelmeli
Osman 12 ay önce
Cop yok muydu? bi okşasaydınız.
Düzce81 12 ay önce
Salı pzarına da bir el atsınlar. Esnafların çoğu maske takmıyor.
Düzceli 12 ay önce
Allah aşkına bir de Eski Sanayi ve Yeni Sanayi de kontrol yapılsın..Kimse maske takmıyor..Lütfen...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın