banner851

banner614

“20-25 YILA HİZMET EDECEK ŞEKİLDE İTFAİYE TEŞKİLATIMIZI YENİLİYORUZ”

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, itfaiye binasının yeni yerine taşınması ve yapımına yönelik ihalenin 13 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirileceğini belirterek, “Gelecek 20-25 yıla hizmet edecek şekilde itfaiye teşkilatımızı yeniliyoruz” dedi.

banner846
Düzce 07.10.2020, 10:45
1914
“20-25 YILA HİZMET EDECEK ŞEKİLDE İTFAİYE TEŞKİLATIMIZI YENİLİYORUZ”
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, itfaiye teşkilatının fiziki ve mekansal şartlarının iyileştirilme çalışmalarına devam ettiklerini bu kapsamda Bahçeşehir bölgesinde de bir İtfaiye müfrezesi konuşlandırılacağını dile getirdi.

Azmimilli Mahallesi’nde konuşlu bulunan mevcut itfaiye binasının, Çoban mevkisine taşınarak her bölgeye ve olası yangınlara hızlı şekilde müdahale edebilmesine yönelik fizibilite çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü ile İtfaiye Müdürlüğü koordineli şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

İHALE 13 EKİM 2020’DE

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, itfaiye teşkilatının fiziki ve mekansal şartlarının iyileştirilmesi için önemli adımlar atarken, yeni binanın yapımına yönelik ihalenin de 13 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirileceğini söyledi.

3 SIFIR ARAÇ, 20 PERSONEL DESTEĞİ

İhalenin yanı sıra itfaiye teşkilatını yeni araçlarla modernize edeceklerinin de müjdesini veren Başkan Özlü, bu kapsamda 3 sıfır aracın itfaiye teşkilatı bünyesine katılacağını, ayrıca, teşkilatın 20 personel ile de destekleneceğini belirtti.

BAHÇEŞEHİR İTFAİYE MÜFREZESİ

Bahçeşehir bölgesinde eski Jandarma binasının olduğu yere konuşlandırılacak olan itfaiye müfrezesi konusunda da kısa bilgi veren Başkan Özlü, “Bahçeşehir bölgemizde itfaiye müfrezemizin yeri ile ilgili çalışmalarda tüm hızıyla sürüyor. Direkler dikildi. Çatı örtme ve diğer eksikliklerin giderilme çalışmaları başladı. Ekim ayı sonunda hayırlısıyla burayı da faaliyete geçirmiş olacağız” dedi.

ÖNCÜ HABER MERKEZİ

Yorumlar (2)
Mete 9 ay önce
oooo ihale çooktan bitti çoktan bir akp li kaptı ihaleyi yarım bırakıp gittiğinde yine bir akp li gelir bi,tiri
Düzceli 9 ay önce
Yani ülkede, memlekette her şey bitti sıra itfaiyeye mi sıra geldi yazık bu milletin paralarına..
28°
az bulutlu