banner851

banner614

22 KİŞİ SÖYLEDİ, DÜZCE’NİN 22 YERİNDE KLİP ÇEKİLDİ

banner619

Düzce Belediyesi tarafından 21 Haziran Dünya müzik günü nedeniyle, 22 amatör ve profesyonel müzisyenin söylediği "Keklik gibi kanadımı süzmedim" adlı türkü şehrin 22 noktasında yapılan çekimlerle klipleştirildi. Düzce'nin doğal güzelliklerinin yer aldığı klip ve şarkı büyük beğeni topladı.

banner846
Düzce 24.06.2021, 14:15 24.06.2021, 16:58
3540
banner844

Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nün 21 Haziran Dünya Müzik günü için hazırladığı klip büyük beğeni aldı. Turizm ve tarihi açıdan büyük öneme sahip olan 22 ayrı noktada farklı meslek gruplarından 22 kişinin seslendirdiği "Keklik gibi kanadımı süzmedim" adlı esere Türkiye'nin yakından tanıdığı bir isim de eşlik etti. Kültür Bakanlığı Devlet Halk Müziği sanatçısı Nazlı Öksüz de türkünün bir bölümünü seslendirerek projeye destek oldu.

DÜZCE'NİN TANITIMINA KATKI SAĞLAYACAK

Sosyal medyada binlerce kez izlenen videonun çekimleri; Şehir Merkezi, Bahçeşehir, Aydınpınar Şelalesi, Ceneviz Kalesi, Topuk Yaylası, Sarıkaya Mağarası, Darıyeri Bakacak Tepesi, Konuralp Antik Kent, Atlı Kapı, Gölyaka Kültür Park, Akçakoca Limanı, Toptepe, Melensu Park, Torkul Göleti, Saklıkent Şelalesi, Hasanlar Barajı, Cumayeri Rafting Alanı, Anıt Ağaç, Samandere Şelalesi, Efteni Gölü, Çamlıpınar Göleti ve Güzeldere Şelalesi'nde gerçekleştirildi.

BAŞKAN ÖZLÜ TEŞEKKÜR ETTİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Düzce'nin kısa sürede büyük titizlik ile hazırlanan proje için emeği geçenlere teşekkür ederek, "Düzce'nin turizmini ve tarihini tanıtmak için yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Bu projelere bir yenisini daha ekledik. Arkadaşlarımız kısa süre içerisinde Düzce'nin 22 ayrı noktasında çekim yaparak güzel bir sanat eseri ortaya çıkardılar. Hem Düzce’nin tanıtımına katkı sağladılar, hem de 21 Haziran Dünya Müzik Günü’nü kutlamış oldular. Hazırlanan klipte emek harcayan başta Devlet Sanatçımız Nazlı Öksüz olmak üzere tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu tür sosyal ve  sanatsal faaliyetlerimiz artarak devam edecek" ifadelerini kullandı.

KLİBİ BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

Yorumlar (6)
Eski siyaseti 1 ay önce
Bence Ağıt olmuş. Kardeşim tanıtım bu ya neşeli ve uyumlu olur. Ağıtla tanıtım. Kimin filri ise olmamışşşş.
Emre 1 ay önce
Ağzınıza sağlık
Ali Şüküroğlu 1 ay önce
https://www.youtube.com/watch?v=uRuKlv1MQSQ
canon 1 ay önce
Canon 60D ile mi çekmişler klibi? MARK serisi ile çekselermiş keşke..
Resul İnan 1 ay önce
insan bir link koyar
Eksik Bilgi 1 ay önce
Düzce İçin Söyle - Youtube da bu şekilde çıkıyor.