banner851

banner955

25 ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİ

Korona virüs nedeniyle alınan seyahat yasağının kaldırılması ile araç yoğunluğu yaşanan otoyolda sağanak yağış kazalara neden oldu. TEM Otoyolu Düzce kesimine 25 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.

Düzce 02.06.2020, 10:53 03.06.2020, 10:36
7848
banner1032

Korona virüs salgınının önüne geçebilmek için alınan seyahat yasağının kaldırılmasının 2. gününde otoyolda araç yoğunluğu yaşanıyor. Ancak sağanak yağış, sürücülere zor anlar yaşatıyor.

Tem otoyolu Gümüşova rampaları mevkiinde Ankara İstikametinde sabah saatlerinde sağanak yağı nedeniyle kayganlaşan yolda peş peşe kazalar meydana geldi.

2 farklı kazada 25 araç birbirine girdi. Yaralının olmadığı kazalarda, maddi hasar oluştu. Kazaların meydana geldiği şeritler trafiğe kapatılırken, trafik kontrollü olarak verildi. 

 

Kazaya karışan bir araç sürücüsü kaza anının anlatarak; “Önümde 10 aracın kaza yaptığını gördüm. Ben çarpmamak için durunca arkamdan gelen araçlarda bana çarptı” dedi. 

 

Bazı vatandaşlar ise kaza yapan araçlarına yağmur girmemesi için patlayan camlarının yerine branda örterek araçlarının içini korumaya çalıştı. 

 

Kaza yapan otomobillerin çekiciler ile çekilmesinin ardından otoyolun kapanan şeritleri yeniden trafiğe açıldı. 

 

Polis ekipleri kazalarla ilgili inceleme başlattı.    

Yorumlar (7)
adige 2 yıl önce
O yol %100 yapım hatası olan ölüm tuzağı resmen. orda vefat edenler yaralananlar maddi hasarlar ne varsa hepsinin suçlusu karayollarıdır. hepside dava açabilir..
halil.p 2 yıl önce
alakasız kelimeler eklenen haberlerin ilgi çektiğini mi düşünüyorsunuz. Koronavirüs ne alakaaaaaa bu kaza ile
ESET 2 yıl önce
kazazedelere geçmiş olsun. Yağmurlu havalarda biraz DİKKAT
Düzceli 2 yıl önce
Gümüş ova rampalarında sürekli kaza olmaktadır.sorunun her neyse cözüm yoluna gidilmeli
Ferhat 2 yıl önce
Elli kere söyledik karayolları valilik duysun, otoyol gümüşova kesiminde otomobiller için yağmurda şerit çizgileri görünmüyor, kamyon-otobüs yüksek araçlar oldukları için hızlı gidip bir de yağmur fırtınası yapıyor yol hiç görünmüyor, kazaların en büyük sebebi bu. Ya yola yağmurda daha net görünen fosforlu şerit çizin ya da sağanak yağmurda otomobil-kamyonlar çevre yollarına yönlendirilsin.
Namık 2 yıl önce
Korono virüsün haber ile ilgisi ne, hava yağışlı idi kaza meydana geldi, haberlerinizi gereksiz detaylar ile süslemeye çalışıyorsunuz gereksiz bir sürü kelime okumak zorunda kaliyoruz.
Duzceli 2 yıl önce
Oraya radar şart oldu koyulmasi lazim sabit eds isteyen hizli gitsin yeter artik sucsuz olanlarin günahı ne
23
açık