banner851

banner614

3 AYLIK GELİR KAPISI

banner619

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve Düzce Valiliği koordinasyonunda yaz boyunca yürütülen “Sosyal Çalışma Programı”nın sona ermesiyle birlikte Muharrem Sancaklı Huzurevinde akşam yemeği düzenlendi. Düzenlenen yemekte Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İŞKUR İl Müdürlüğü, SGK İl Müdürlüğü ve Ticaret İl Müdürlüğü yetkilileri bir araya gelerek, öğrencilerin program süreçlerini değerlendirdiler.

banner846
Düzce 13.09.2019, 16:32 13.09.2019, 16:37
1375
3 AYLIK GELİR KAPISI
banner844

“Sosyal Çalışma Programı” kapsamında, yaz tatili süresince üniversite öğrencileri; bir yandan kamu kurumlarında toplumsal faydası olan işlerde çalışmışlar, diğer yandan da mesleki niteliklerini geliştirebilmişlerdir.
 
25 -26 Haziran da İŞKUR tarafından başvuruları alınan öğrenciler, 8 Temmuz 2019 tarihinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarda çalışmışlardır.


 
09 Eylül 2019 tarihinde, öğrencilerin çalışma süreçlerini değerlendirmek ve öğrencilerin programla ilgili düşüncelerini paylaşmak amacı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde farklı alan ve bölümlerde çalışan ve 30 Eylül 2019 tarihine kadar çalışacak olan üniversite öğrencileriyle toplantı düzenlenmiştir.
 
Gerçekleştirilen toplantıda her bir öğrenci sosyal çalışma programının onlara neler kattığını ve yaşadıkları tecrübeleri paylaşmışlardır.
 
10 Eylül 2019 tarihinde Sosyal Çalışma Programı kapsamında çalışan öğrenciler için Muharrem Sancaklı Huzurevinde düzenlenen akşam yemeğinde; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İŞKUR İl Müdürlüğü, SGK İl Müdürlüğü ve Ticaret İl Müdürlüğü yetkilileri bir araya gelerek, öğrencilerin “Sosyal Çalışma Programı”ndaki süreçlerini değerlendirdiler.

Haber: H. DURNA
 

Yorumlar (0)