banner851

banner614

3 BİN GIDA KOLİSİ DAĞITILACAK

banner619

Düzce Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayında da yardımlarına devam edecek. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere erzak kolisi dağıtımına başlandı. Bu kapsamda 3 bin adet gıda kolisini yardıma ihtiyaç duyan ailelerle buluşturacak.

banner846
Düzce 09.04.2021, 13:48 09.04.2021, 18:24
1195
banner844

Yardımlaşma, dayanışma ve birlik olmak için en nadide zamanlardan olan Ramazan ayında Düzce Belediyesi çalışmalarına ara vermeden devam edecek. Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da kalabalık iftar yemekleri, iftar çadırları, Ramazan etkinlikleri düzenlenmeyecek.

ERZAK YARDIMINA BAŞLANDI

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ihtiyaç sahiplerine el uzatmak ve yüzlerinde tebessüm olabilmek için gıda kolisi dağıtımına başladı. Ekipler, toplam 3 bin adet gıda kolisini ihtiyaç sahipleri ile buluşturacak.

Öte yandan, salgın nedeniyle iftar çadırlarının bu yıl da kurulamayacağı için önceden tespit edilen 300 ihtiyaç sahibi vatandaşa, Ramazan Ayı boyunca sıcak yemek ulaştırılacak.

Yorumlar (3)
ali 4 ay önce
Bu yardım kolilerini de hangi firmaların aldığını belirtmeliler.
Selo 4 ay önce
Kime dagitiliyo bu yardımlar.bunlari alanların parti üyelikleri araştırılsın muhtaclarmi ölüp olmadıkları çıksın ortaya.ben inanmiyorum
Düzceli 4 ay önce
sultanahmette dilenirler, ayasofyada sadaka verirler.