banner851

banner614

30 AĞUSTOS KUTLAMALARI GERÇEKLEŞTİ

banner619

30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da Mustafa Kemal Atatürk başkumandanlığında kazanılan Büyük Taarruz'un 97. yıl dönümü nedeniyle Anıtpark’ta tören düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören mehter takımının geçişiyle sona erdi.

banner846
Düzce 30.08.2019, 13:44 30.08.2019, 17:18
1336
banner844

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları ülke genelinde gerçekleşirken Düzce’de de Anıtpark Meydanı’nda tören düzenlendi. Törene, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce İl Jandarma Asayiş Şube Müdürü Binbaşı Erol Büyüktopçu, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, siyasi partilerin il başkanları, STK’lar ve vatandaşlar katılım sağladı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye vekaleten ise Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli törende yer aldı.Milli Kurtuluş Savaşımızı tarihte eşi-benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıldönümü nedeniyle ilk olarak Anıtpark’ta çelenk sunumu yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Düzce İl Jandarma Asayiş Şube Müdürlüğü Binbaşı Erol Büyüktopçu günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.
Program daha sonra öğrencilerin şiir okunmasıyla devam etti.

Sporcuların ve askeri birliklerin geçişi sonrasında ise mehter takımı tarafından geçiş yapılmasının ardından tören sona erdi.  

 

Haber: H. DURNA
 

Yorumlar (11)
protokole bak 2 yıl önce
lafa gelince halkın hizmetkarıyız ama yer kapmaya gelince kendileri iki metre yüksekten bakıyorlar ....senin halktan üstün yapan ne
........ 2 yıl önce
yukarıdan ikinci ve üçüncü resimde baştan ilk gazi ile mavi takımlı protokolün yer kavgası var gibi sanki ..Ey protokol, gazi veya gazi yakınına yerini verirsen ölmezsin korkma..
hamza 2 yıl önce
asil olsa aday olan seciliyor halici rustem abiyi soksak oda baskan olurdu
Fuat 2 yıl önce
Başkana yakıştıramıyorum. Sen milletin seçmiş olduğu birisin ve protokolde en başta senin olman gerek. Bakanlık yapmış olabilirsin ama şuan düzce belediye başkanı görevini icra ediyorsun. Yani devletin seçtiği değil milletin seçtiği kişisin. Saygılar
aksu 2 yıl önce
belediye başkanı protokolde selamlamaz yönetmeliğe açın bakın.
Akif 2 yıl önce
Başkan pardon bakan bey niye katılmadı acaba?valinin arkasından gelmek işine gelmiyor heralde...
BAŞKAN 2 yıl önce
Halkını görmek istemeyen benim bâşkanım olamaz yeypaş başkanı müdürü ve nerden geldiği belli olmayan agrega afc mi
Zafer bayramı 2 yıl önce
Faruk özlü hangi merasime katıldı ki magrurlan ma padişahım senden büyük ALLAH var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın