banner851

banner614

40 BİN ÇOCUĞUN AĞZI TATLANDI

Düzce Belediyesi; yaz spor okulları, camiler ve özel eğitim alan çocuklara çikolata ikramında bulundu. 40 bin çikolata dağıtan Düzce Belediyesi çocukların yüzünde tebessüm oldu.

banner619
Düzce 07.08.2021, 09:30 07.08.2021, 17:09
518

Düzce Belediyesi, il genelinde farklı noktalara ziyaret ederek çocuklara çikolata ikramında bulundu. 40 bin gofret ve çikolatayı ilk olarak Spor Akademisi eğitimlerine katılan çocuklara ulaştırıldı.

Ardından şehrin çeşitli bölgelerinde eğitim gören çocuklarla gofretleri hediye edildi.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli ile Bahçeşehir Spor Salonunda başlayan çikolata tadındaki etkinlik ardından camilerde eğitim gören çocuklarla devam etti. Spor Salonundaki etkinliğe Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı da eşlik etti.

ÖZEL ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Düzce İl Müftülüğüne diğer camilerde eğitim gören çocuklara da dağıtılmak üzere koliler teslim edilirken Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, özel eğitim alan çocukları unutmayarak onları da sevindirdi.

Öğrencilerin, mutlulukları gözlerinden okunurken hediyelerden dolayı da Düzce Belediyesine teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

banner844
Yorumlar (6)
Hlk 2 ay önce
Parasini belediyeye den almistir..
Reis 2 ay önce
Piskevit verseydiniz.
Düzceli 2 ay önce
Güzel hareket ama yemezler. Bu çocukların aklı zehir gibi size oy çıkmaz buradan. Her şeyi geçtim sporcu insana çikolata verilmez. Değişik kafalar.
Murteza Yılmaz 2 ay önce
Ne kadar saģlıklı bir uygulama. Keşke kola da dağıtsaydınız. Il spor müdürü de kesin spor ve beslenme eģitimi almış liyakatĺi birisidir.
Harbici 2 ay önce
siz hayatınızda hiç çikolata yediniz mi.?.Alın size çikolata.
Ali 2 ay önce
Kimbilir hangi fabrikadan Bedava gelmiştir yoksa kuruş vermez….