banner851

banner955

43 ADET AYDINLATMA DİREĞİ DİKİLDİ

Düzce Belediyesi, Şehir Mezarlığında başlattığı kapsamlı tadilat çalışmalarını sürdürüyor. Bakım, onarım, yol, kaldırım peyzaj çalışmalarının devam ettiği şehir mezarlığı, yeni aydınlatma sistemleri ile donatıldı.

Düzce 31.05.2022, 10:41
912
43 ADET AYDINLATMA DİREĞİ DİKİLDİ

Düzce Belediyesi Mezarlık İşleri Müdürlüğü'nün, Şehir Mezarlığında gerçekleştirdiği tadilat, tamirat ve yenilemeye yönelik çalışmaları sürüyor.Bu kapsamda, çürüyen, dalları kırılan, köklerinden dolayı mezarlara zarar veren, kabir ziyaretleri esnasında ziyaretçiler için tehlike oluşturacak bazı ağaçlar kesilmişti. Kırılan mezar taşlarının onarımı başta olmak üzere, mezarlık alanının temizliği, peyzaj çalışmaları kaldırım ve yol çalışmalarının devam ettiği Şehir Mezarlığında aydınlatma işlemlerine geçildi.

Ekipler, bir yandan mezarlığın sağlıklı ve nezih bir ortam da gündüz olduğu gibi gece saatlerinde de ziyaretçilerine hizmet vermesini sağlamak için çalışmaları devam ettirirken, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri de yürütülen ilk etap çalışmaları kapsamında mezarlığın belirli alanlarına dikilen 43 adet aydınlatma direği ile çalışmalara destek oldu.

Yeni aydınlatma sistemleri ile gece boyunca aydınlatılması sağlanan şehir mezarlığı ışıl ışıl bir hale getirildi.

Yorumlar (3)
esnaf 7 ay önce
cenazeye gidenler güneşte kaldı
semih yıldız 7 ay önce
faruk özlü mezarları aydınlatır bari canlıya saygı kalmadı ölümüz deger görüyor alkışlar faruk özlü başka icraatlarınızı bekliyor düzce halkı
Musmmer kurt 7 ay önce
Tabi. Aydınlık olsun yoksa mefralsr. Karanlıkta korkar. Üzülür. Yaniii
Yeni Sayımız