banner851

banner955

80 HANEYE GIDA VE HİJYEN PAKETİ DAĞITILDI

Düzce Belediyesi, geçtiğimiz hafta başında yoğun yağışların etkisiyle oluşan su taşkınlarından dolayı yaşanan mağduriyeti en aza indirmek için aralıksız çalışıyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, bu kapsamda, selden etkilenen 80 haneye gıda kolisi ve hijyen paketi desteğinde bulundu.

Düzce 04.07.2022, 12:57 04.07.2022, 15:24
1419
banner986

Düzce Belediyesi, dört bir koldan selin yaralarını sarmak için mücadelesini sürdürüyor. Yaşanan yoğun yağışlardan etkilenen vatandaşların yanında olan ekipler arama - kurtarma, su dağıtımı, arızaların giderilme çalışmaları gibi birçok hizmeti eş zamanlı sürdürürken bir yandan da gıda ve temizlik malzemesi dağıtımları gerçekleştiriyor.

Afet Koordinasyon Merkezi tarafından selden etkilenen vatandaşlara yönelik oluşturan listeye göre hareket eden Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilk olarak selden büyük ölçüde etkilenen Metek TOKİ konutlarındaki vatandaşları ziyaret etti.

Vatandaşlara Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün geçmiş olsun dilekleri ve selamlarını ileten ekipler, beraberlerinde getirdikleri gıda kolileri ve hijyen paketlerini teslim ederek bir nebze de olsa yaralara merhem oldu.

Belirlenen liste dahilinde mücavir alan içerisinde gün boyu sürdürülen dağıtımlarda 80 aileye yardımlar ulaştırılırken, vatandaşların istek, şikayet ve önerileri de ekipler tarafından not alındı.

banner844
Yorumlar (4)
Esnaf 1 ay önce
Selzedelere yardım için teşekkürler. Ama su işinde sınıfta kaldın Özlü. Sen bu işi beceremedin. Sen yıkmayı seviyorsun ve yapamıyorsun. Verilen oylar sana helal değil bunu bilesin başkan
beyciler 1 ay önce
selzedeye vereceğiniz en büyük hizmet kanalizasyonlarıaçın atık su giderlerini tamir edin.alt yapısı olmayan sokaklara mütahitlere siteler yaptırmayın.50 tl lik kova sabun daığıttınız büyük kıyak yaptınız.bu kafayyla daha çokk sel basar düzcemizi.
Düzceli Vatandaş 1 ay önce
Önce şehre düzgün biçimde basıncı yeterli seviyede su verin vatandaş çile çekmesin
selzede 1 ay önce
alah razı olsun
21
kapalı