banner851

banner955

9. BÖLGE MÜDÜRÜ KAYA DÜZCE’YE GELDİ

Doğa Koruma ve Milli Parklar Ankara 9. Bölge Müdürü Musa Kaya, Düzce’de Aydınpınar Şelaleleri ve Efteni Gölü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Düzce 09.06.2022, 11:40
1509
9. BÖLGE MÜDÜRÜ KAYA DÜZCE’YE GELDİ

Düzce’nin doğal turizm değerleri her geçen gün daha da dikkat çekerek ilgi toplamaya devam ederken, Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri de turizm alanlarında çeşitli çalışmalar yürütüyor.

Yapılan çalışmaları incelemek ve yeni projeler hayata geçirmek üzere Doğa Koruma ve Milli Parklar Ankara 9. Bölge Müdürü Musa Kaya, Düzce’ye geldi. Şube Müdürü Mevlüt Şanlı Şimşek’ten  yapılan çalışmalar hakkında bilgi Kaya, daha sonra kurumun yürüyüş parkurunu yaptığı Aydınpınar Şelaleleri 2’yi ziyaret etti.

Burada şelalenin seyir terasında incelemelerde bulunan Kaya, daha sonra Aydınpınar Şelaleleri 1’i ziyaret ederek, piknik alanında yapılan çalışmaları takip etti.

Son olarak Efteni Gölü’nde ulusal öneme haiz sulak alanında incelemelerde bulunan Doğa Koruma ve Milli Parklar Ankara 9. Bölge Müdürü Kaya, Düzce’nin turizm alanlarında kurum olarak çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. (İHA)

banner844
Yorumlar (1)
KÜRŞAT YILMAZ 4 hafta önce
Bu haber başlığını 20 yıldır, yılda 3 kere okuyoruz ama hala ortada bir şey göremiyoruz.Bir kaç tane girişimci kendi çabası ile bir şeyler yapıyor, hepsi bu...
22
açık