banner851

banner614

ACIBADEM HASTANESİNE KALDIRILDI…

PCR testi pozitif çıkan AK Parti Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz’dan üzücü haber geldi. Bolu Çağsu Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi gören Korkmaz, durumunun kötüleşmesi üzerine Acıbadem Hastanesine kaldırıldı. En son bu sabah saatlerinde Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ile görüşen Korkmaz, Düzce halkından helallik ve dua istedi.

banner619
Düzce 11.09.2021, 10:35 12.09.2021, 16:55
7853

61 yaşında olan Düzce eski Milletvekili İbrahim Korkmaz da koronavirüs salgınına yakalandı. Bir süre önce rahatsızlanan ve dün Düzce Özel Çağsu Hastanesi’nde PCR testi yaptıran Korkmaz’ın sonucu pozitif çıktı. Doktorların akciğer filminde tutulum tespit etmesi üzerine Bolu Çağsu Hastanesi’nde yatarak tedavisine karar verilen Korkmaz’ın solunum güçlüğü çektiği öğrenildi.

Bu gün sabah saatlerinde durumu fenalaşan Korkmaz, ambulansla Acıbadem Hastanesine kaldırıldı. En son Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ile telefonda görüşen Korkmaz, Düzce halkından helallik ve dua istedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 24. döneminde Düzce’yi parlamentoda temsil eden Korkmaz, bir dönem vekillik yaptıktan sonra akademisyenlik görevine geri dönmüştü. Sivri diliyle tanınan ve sözünü sakınmayan tavrı nedeniyle AK Parti ile yolları ayrılan Korkmaz’ın Kovid-19’u sıkıntılı geçirmesi bir kez daha hastalığın ne kadar ciddi olduğunu gösterdi.   

Özellikle Delta’dan sonra Mu varyantının ülkeye giriş yapması ve mutantın hızla yayılması tedbirlerin elden bırakılmaması gerektiğini kanıtlıyor. Uzmanların tüm uyarılarına rağmen kuralların hiçe sayılması ve aşısızlık salgından kendisini korumak için bilinçli hareket eden vatandaşları da tehlikeye atıyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (14)
Mehmet 6 gün önce
Allah katında kul hakkı affedilmezmiş.
Ben hakkımı helal etmiyorum.
Ama hastadır Allahtan şifalar diliyorum.
Avni KARADENİZ 7 gün önce
Sevgili ibrahim hocamıza Allahtan Şifa diliyorum.Rabbim covit den tüm hastalarımıza Şifa versin inşaAllah..ibrahim hocam Hakkım varsa helal olsun. Rabbim yardımcın olsun.
vatandas 1 hafta önce
yasarken helâli gözettin mi de simdi aklına geliyor, dindar geçinip harama batmış bu insanlardan rabbim bizleri korusun
Düzceli.. 1 hafta önce
Niye Acı badem.. Hani sağlıkta çağ atlamıştık.. Orada Coronaya farklı bir tedavi mi var..
Ali 1 hafta önce
Aşılımıydı acaba Allah şifa versin
Yorumcu 1 hafta önce
Çalmadiysan helal olsun Allah acil şifalar versin inşallah
Tatar Ramazan 1 hafta önce
Benden yana Haram zıkkım olsun...
Ali 1 hafta önce
Helallik mi o iş biraz zor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın