banner851

banner614

AÇIKLAMA KESKİN’DEN GELDİ

banner619

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Düzce’ye verdiği sözleri tuttu. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce’ye kazandırılması istenen yarı olimpik kapalı yüzme havuzu projesinin onaylandığını ve ihaleye hazır hale geldiğini duyurdu. Ayrıca Akçakoca’ya büyük olmak üzere toplam 6 ilçeye Gençlik Merkezi yapılacağını müjdeledi.

banner846
Düzce 20.04.2020, 16:21 22.04.2020, 10:46
1949
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’den Düzce’ye art arda müjdeler… Düzce-Abant yolunun turizme kazandırıldığı haberinin ardından İl Başkanı Keskin, bu kez spor yatırımları konusunda birçok güzel haber verdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun geçtiğimiz aylarda Düzce’ye yaptığı ziyarette kendisine ilettikleri yatırımlarla ilgili bir takım sözler aldıklarını belirterek, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Bugün itibari ile Düzce’nin batı bölgesi için planladığımız yarı olimpik kapalı yüzme havuzu onaylandı, ihale işlemleri için hazır hale geldi. İnşallah Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızdan yer tahsisi sonucu hemen ihalesi yapılacaktır.

Akçakoca’ya büyük Gençlik Merkezi

Ayrıca Akçakoca İlçemize yakışan büyük bir Gençlik Merkezi de onaylandı ve en kısa sürede ihaleye çıkacaktır.

Gençlik merkezi olmayan diğer ilçelere de beş adet Gençlik Merkezi ihalesi en kısa sürede yapılacaktır. Diğer bir konu da cep spor salonları taleplerimiz vardı. Düzce Merkezde Spor Lisesi bahçesi, Kiremitocağı ve üç adet okul bahçemize toplamda beş adet cep spor salonu yapılacaktır.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere milletvekillerimize ve Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu beye teşekkürlerimi sunuyorum.”

“Bu süreci hep beraber birlikte başaracağız”

Keskin açıklamasının sonundan salgını da es geçmedi ve “Son zamanlarda devletimiz ve sağlık çalışanlarımızla birlikte koronavirüs ile yaptığımız mücadele de lütfen evde kalalım. Bu süreci hep beraber birlikte başaracağınıza asla şüphe duymayalım. Yapılacak tüm yatırımların Düzce’mize hayırlı olmasını temenni ederim.”

Yorumlar (3)
Mete 1 yıl önce
Stad sözünü tuttuğu gibi mi ?
KasabalıSayılır 1 yıl önce
Konuralp ?
Vatandas 1 yıl önce
Stadyum ne zaman yapilacak
16°
az bulutlu